Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: .............

    j ta jde ale jsou tu takovy nadherny fotky vsechny *1* ..no nevim jak dlouho budou hrat ale budou mit 2 predkaposky tak asi zrovna moc dlouho ne.. *10* *9*
  • Re: Re: Re: .............

    no mě se strašně líbí ta fotka co lsem tak přidala já.ona je hned třetí tam je Ben 2X takový hnědý pozadí. a já sem se chtěla zeptat jestli někdo neví jak dlouho budou BT hrát? na tom koncertě strašně se tam těším kdybyste to někdo věděli tak budu ráda
  • Re: Re: .............

    celkem jo ale jakou??mi reknete.mohlo by jich byt vic. *1* tak jaky?
  • photos

    lidi nejak mi blbne komp... *10*
    pridavala jsem sem asi 24 fotek a je jich tu jen par..a jedna 2x.... *10* *10* .
    nevim co s tim pc je.. *7*
  • Re: .............

    jo to by šlo dobrý nápad! *3*
  • .............

    lidi tak mě napadlo,že bysme dostali nějakou fotku mezi top 5??? Ale museli bysme se domluvit jakou. *3*
  • Re: Re: Re: new phota

    mno nevim no... *1* *1* ..ted mi kamos nabizel,ze me hodi autem, ale je mi jasny ze by to byl pro mati problem..autem,co bysme tam asi delali??ona si mysli,ze chci delat neco upe inyho *1* *1* *10* .ale uz to vypada vic nadejne,jako ze pojedu *4* .tak snad v Praglu lidi.. *1*
  • Re: predkaposky

    *1* jasný... a proto tam musíš jet *3*
  • koncert

    hej ale blbý je že je to v pondělí večer... a my ještě musime do školy *10* ale stejnak tam pujdu *1*
  • Re: Re: new phota

    jasný to bude tím že seš tu ty *4*
  • predkaposky

    lidi prej sebou talenti vemou krome Antiflag este The blackout..to bude koncert *14* *14* ..
  • Re: new phota

    *1* *1* ..jestli ete nejaky mas tak sem s nima *1* ..aspon neco, kdyz je neuvidim nazivo *9* *9* ..lidi pridavejte fotecky,se to tu konecne rozjizdi.. *1*
  • Re: Re: Re: Re: koncert

    Dneska jsem se zkousela o5 zeptat....no comment *10* ....
    ´´Maminko,pustis me na ten koncert???´´ *1* *1* , ne, kecam....
    proste jsem se ptala,jestli bych mohla jet .nemozu,protoze se nedostanu domu,nejede bus.No mohla by me vzit teta ale mati si postavila hlavu,protoze je na ni poradne na*rana...ani nvm proc.
  • koncert

    cauky vsichni se chcu vas nekoho zeptat kde jako na jake strance se daji nejlevnej sehnat listky na talenty predem diky moc *14* *4* *4* *14* *5* *14* *15* *8*
  • Re: Re: Re: koncert

    ale jo dostaneš se tam *4*
  • Re: Re: sraz

    sem lama...sem si nevsimla toho z prahy xD
  • Re: Re: Re: Re: Re: fotky

    a odkud ses? jestli ne z prahy tak jim zkus udelat jako jak by se tam dalo v pohode dostat a takovyhle aby videli ze se to da v pohode zvladnout a tak x)
  • new phota

    pridala sem naky new fotky at jich tam je co nejvic..tyjo uz chci aby byl červen xD
  • Re: sraz

    jooo toe goood napad xD v praglu? *1*
  • Re: Re: koncert

    wow! *1* .diky konecne me tky nekdo chape...mno jestli se tam nedostanu,tak me klepne.uvidime,.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit