Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sraz

    hele bysme si mohli všichni kdo jedou do prahy dát sraz ne????
  • předkapely

    newíte jaký budou předkapely????
  • Re: Re: BT

    jj jasne.. *1* *1* .zatim jenom vim,ze to ma stat assi 500 ka.jinac newim nic...zatim.ale az jo tak pisnu *3* *1*
  • Re: BT

    však jasný :) a až budeš vědět třeba že se prodavaj lístky tak mi dej vědět :) třeba se tam potkame :D
  • BT

    jj,neco na tom bude.. *1* *1*
    zkusim este nekoho prekecat..problem je v tom,ze jsem od Olomouce a nikomu se nechce do Prahy *9* .to nejak vyresim *1* *1*
  • BT

    jasný tam se musí jet i kdyby si měla jet sama *15*
  • Re: Re: Re: Re: BT

    WOW!!!tak to jedu....best skupina,fakt *15*
    ale nemam s kym jet,..to je jedno..jedu!!! *1* *14* *15*
  • Re: Re: Re: BT

    jj sou suproví :) a teď bude koncert v praze... se koukni sem http://www.billytalent.com/index_or iginal.html
    a nahoře dej tour dates :) je tam napsaný že mají dojed 23. června 2008 do Prahy- Folimanky *15*
  • Re: Re: BT

    kdy?uz tady byli neee?...ja bych mocinky rada jela...vic nez kamkoli jinam..

    p.s. tky to dalo docela dost prace ty pisnicky sehnat... *1* *1* ..ale sou uzasny *15* *1*
  • Re: BT

    :D okey tež mam všechny a co jedete někdo na koncert do prahy? *1*
  • Re: Re: Billici

    par fotesek... *1* *1*
  • BT

    necu machrovat,ale mam od Billy Talent vsechny songy..kdyztak pisnete,jestli neco nemuzete sehnat.poslu vam to.. *3*
  • Re: Re: Re: Billici

    jasný pár fotek :D *1* proč?
  • Re: Re: Billici

    Par fotek? :D:D *1*
  • superkapelka

    ja mam rada skoro vsechno,co se tyka rocku,punku a metalu... *1* ale Billy Talent jsou proste NEJ!!! *14* *14* *14*
  • IQ test

    udělejte si bajecny EU test pro vsechny na http://cz.iq-test.eu/?d=7733 *5*
  • Re: Billici

    jasně skupina je skupina... to ji nezmění a nevím ale zkoušela sem přidat pár fotek tak uvidíme kdy je schvalijou :D ;) jinak Billy Talent je uplně suprová skupina... nemaj žádnou chybu...♥♥
  • Re: bt

    tak bis mi ho mohla prepalit dik staci jense ozvi na tel 721086835
  • Re: SUPER!

    jj toje fakt neco :-) *14*
  • Billici

    já mám ráda Billy talent a ben je taky celkem peknej no to vite...ale mohly by sem dat vic fotek moc me mrzi ze je jich tu jenom 17 ale skupina je skupina a zadny tyhle stranky ji nezmenej takze takhle to je z myho pohledu tak ca *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit