Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • new stranky

    maj new stranky http://billytalent3.com/CA/
  • Re: FUJ!

    to ty jsi sulin!!!!!! *16*
  • Best skupina

    Best skupina!!! Upa je miluju!!! *14*
  • hmm

    víte co???už mají nový cdn,ale blbý je že u nás vyjde až někdy na začátku června,a jedou turné,a samozdřejmš že u nás nejsou,ale aspon se muzete podivat na klip novyho songu jestli chcete http://www.youtube.com/watch?v=Gg18svvxDws&feature=related
  • Re: FUJ!

    chcípni šmejde *1*
  • slava

    hej pry pracujou na novym cedku,to je super *14*
  • NR

    ahoj ,tak přeju talentum a vam vsem jejich fanouskum at se vam v novem roce dobre a dari,a byly talent at maly odne uspechu a doufam ze nas prijedou navstivit,k nam . *3*
  • fanda

    Zdarte lidičky tak koukám, že tady už dlouho nikdo nic nenapsal takže, myslím si že Talenti jsou nej nej nej...........nádherně hrajou skvěle se doplňujou ale čest jim dělá hlavně Ben , myslím si, že v něm je síla, když totiž kapela nemá fakt dobrýho zpěváka může jít k ledu.To oni ale mají tak se tady tomu víc věnujte.zdar *3*
  • Re: new

    uz byli v cervnu a letos nebudou az pristí rok teda to Benjamin slybil
  • new

    cau lidi billy talent asi nebudou ted nekdy v Cesku ze?ale mohli by.
  • Re: Re: Re: Re: ????

    Já mam uplně všecky od BT *14* *1* *14*
  • BT

    The best band ůplně nejvííc *16*
  • Re: Videoklipy

    jj de to diky mots
  • Re: Videoklipy

    ThaNX *14* *5* *15*
  • Re: Videoklipy

    jj ja to zkusím dík
  • Videoklipy

    Jak si stahnout videklipy??Je to velmi jednoduche !!!!!! *4* *4*

    Musite si stahnout program SAVE2PC LIGHT
    Az ho budete mit staci zkopirovat link-to adresa treba z YOUTUBE kde si prave prehravate treba billy talent.Zkopirujte ji do okna LINK.Nahore je SAVE AS-tam si nastavte jaky tip videa potrebujete.Doporucuji flv(WEB)
    pak Download from-date YOUTUBE.kdyz stahujete z YOUTUBE.No a uplne nahore je SAVE TO-Tam si nastavte kde to chcete ulozit.To je vse.Pak staci dat START !!! *3* Doufam ze jste to pochopili a ze jsem Vam pomohla *4* *4*
  • jupí

    caw lidicky to je uplne super ze je ve fanklubu tolik lidi.konecne prekonali sestrinu skupinu! *15* *15* *15*
  • Re: Re: Re: Re: ????

    jasne *3* pisni na icq j? *5*
  • Re: Re: Re: ????

    *1* jo poslu jasny *3* pres mejla se mi to nejak seka, takze tot moje novyy icko : 433 285 686
  • Re: Re: Re: ????

    myslis ze bys mi to mohla taky pls poslat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit