Přejít na výpis diskuzí

Blind Melon

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už je to fakt ....

    Tož děcka už je to fakt blbé! *7* ,že tu furt píšu jen já. Abych pokročila tak v českých stránkách jsem teda Blind melon nenašla, ale na .com jo, a tam většinou Shannona nazývají jako "Little Angel" a to souhlasím - jen se na něj podívejte a konečně sem někdo napište aspoň ten redaktor *4* to já teda jen tak, ale obsah stránky upřímně nic moc, vím toho teda o skupině mnohem víc než je zde. tak zas někdy a doufám, že mě překvapíte a napíšete d.
  • Wooow Shannon

    Ahoj proč tu furt píšu enom já? To fakt nikdo neposloucháte Blind Melon? Shannon tak krásně zpívá, a tož vám o něm něco řeknu narodil se 26.září 1967 ve městě Lafayette, Indiana,USA. Z Lafayette pochází i jeho dobrý přítel Axl Rouse z Guns N´Roses a taky Izzy Stradlin´ taky z GN´R. Shannon tedy po "vzoru" Axla odjel do Los Angeles, kde založil Blind Melon. Tak to dnes stačí zas příště papa
  • A co SHANNON HOON!?????!!!!!!

    A co chudák Shannon Hoon, jak to že jste ho nenapsali jako zpěváka!!!! Vždyť všechny písně nazpíval on, např. No rain, Toes across the floor, Soup a další . TAk vás prosím, aby jste to opravili tu obrovitánskou CHYBU!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit