Přejít na výpis diskuzí

Bullet for My Valentine

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou nejlepši

    Lidi meznate někdo nějakou skupinu podobnou ve stylu BULLET FOR MY VALENTINE, protože jsem si tento styl dost zamiloval
    • Re: jsou nejlepši

      Aiden ;) *3* *5*
    • Re: jsou nejlepši

      WALLS OF JERICHO Are the BEST
      In this moment,the agonist, Podle mě.
      jinak podobné stylem jsou
      Trivium,Silverstein,Dragonforce,The Bled
      Influences,In Flames, Machine Head,
      Killswitch Engage
      • Re: Re: jsou nejlepši

        *13* nn Machine Head jsou jiní hrají Heavy Metal toto je,ale BFMV a MH se nikdo nevirovná
  • Pro fandy kapely

    Moje video :
    http://uk.youtube.com/watch?v=LpC F05Urcwg
  • love

    twl....upe užasná group!!! *14* objevila sem ju nedávno....a je fakt užasná!!!!!!! *14* šíleně se mi líbí písnička a vidoklip Waking The Demon *4* *14* *14*
    • Re: love

      maj fakt dobre pisnicky!nejvic se mi taky libi waking the demon,screm aim fire.škoda jen že o nich malo pišou *9*
  • love

    myluju Bullet for My Valentine je to nej...skupina ..to poslední album fakt GOOD *3*
  • tuck

    Bullet For My Valentine.. jsou nejlepší !! *14*
  • 2.příspěvek tady:-)

    Bullet for my valentine jsou jedna z mých nejoblíbenějších kapel...Ale trochu mě zklamalo,že mají tak málo zaregistrovaných fanoušků a že sem nikdo nepíše...Mno jako dělejte s tim něco:-) *4*
  • Loweeeee

    lidi, kuknete se na blog www.gogtejl.blog.cz Chci ho věnovat bulletům + jeste nejakým skupinám, ale Matta a celou group miluju a byla by skoda kdyby jejich fanousků nebylo víc. Tak napste do komentíků. není tam zatím toho moc ale bude pribívat. Mmchdm se tam taky můzete prihlásit do fan trochec jinýho rázu. papa a good BFMV day!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit