Přejít na výpis diskuzí

Children of Bodom

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEW SONG!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=JKRP qP_i1Fk
    *5* *1*
  • Sháníme kytaristy

    Sháním kytaristy pro grupu podobnou COB, nevíte o někom díky.......Teplice v Čechách *16* *16* *16*
  • Re: Re: Roope

    jj *4* to je urco ozzak delanej podle nej xD *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* jinak to nevidim *15* *15* *15* *15* *8* *4*
  • Re: Roope

    A VÍŠ ŽE MUSÍM SOUHLASIT,SÉGRA.HOTOVEJ OZZÁK AŽ NA TO ŽE OZZÁK MÁ ČERNÝ VLASY *1* *1* *15* AE JINAK HOTOVEJ OZZÁK N. *3*
  • Roope

    hej jak tady ma Roope Latvala z COB profil tak jak tam ma tu hlavni fotku tak ja si nemuzu pomoct ale on mi tam pripomina Ozzaka *1* *1* *1* *1* *1* mi hrabe nebo je mu vazne podobnej *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Re: Children of Bodom 4ever

    jj ségra to napsala za mě *15* *15* *1* sem nevěděla že posloucháš COB...
  • Re: Children of Bodom 4ever

    death metal, malodic death metal a speed metal
  • Children of Bodom 4ever

    Ja mam moc rad tuhle bandu z Finska. Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. mam jen takou otazecku : Co myslite, jaky zanr nam hrajou nasi oblibenci ? Ja bych rekl, ze speed metal, nebo neco takove , ne ? prosim odpovezte mi, moc prosim, diky
  • COB

    COB sou absolutne bezkonkurencne nejlepsi *14* jina metalova skupina na ne nema ani nahodou *4* proste COB 4EVER *14*
  • COB

    COB jsou nejlepší na světe jediná kapela co stojí za to :)
  • yes

    yes children of bodom je nejlepsi skupina sveta a nikdo na ni nema jinak hi hop jedna velka sr..ka!!!!!!!!!!!
  • Children of bodom

    přesně tak lidičky COB jsou nejlepší skupina na světe jsou to nějvětší borci.....
  • yes, COB!!!!

    přesně tak, children of bodom jsou nejlepší, tímto zdravím skalní fanoušky! musíme držet spolu ne? *3* nepochybně, COB navždy!! *14* *14* *3* *3* *14* *14*
  • COB

    PERFEKTNA KAPELA LEPSIU NENAJDETE....MILUJEM ICH BOSE SU SKVELI.... *14* *14* *5*
  • !!

    já je prostě miluju to co u toho zažívám to prostě nikdo nemuže zažít z ničeho jinýho natož nějací hopeři..pochybuju že jim vubec někdy naskočí husí kuža..
  • COB

    to vsetci vieme, tak naco tu piisat zjavnee veci
    to je to istee ako ked vonku prsii a niekto na to poeticky zahlaasi: prsii.. *1*
  • Re: COB

    je to nejlepší kapela na světě. to bez pochyby
  • COB

    nejlepsi kapela na světě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit