Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chudaci

    chudaci......videla jsem prvni rozhovor od doby kdy jim umrel ten bubenik a byli strasne moc smutny....ALE KLUCI VALEJTE TO DAL!!!!! *3* *9*
  • Chinaski

    Vy jste se asi zbláznili,no,ale Marpo fakt má jenom na bubeníka.Protže je to žena!!Marpo je "Smrd"
  • kata

    jsou husty!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • chinaski v t-music chart

    ahoj...chtěla bych vás všechny pozvat na natáčení pořadu t-music chart příští středu. chinaski budou hosty hitparády a potřebují ve studiu podporu fanoušků! s kapelou můžete pokecat, zeptat se na co chcete a každý, kdo přijde, dostane hudební dáreček (CD, lístky na koncert, atd.) máte-li zájem, pište své jméno a tel. číslo na t-music@t-music.cz nebo na 775290225.

    Odpovídáte X
  • Re: tak co na to říkáte

    Je mi ho líto, ale na druhou stránku, kdyby to nebyl bubeník chinski, tak by po něm neštěk ani pes. Na silnicích zemře spoustu jiných lidí a ani se o tom neví. Nic méně přeji upřímnou soustrast jeho rodině a známým. A co říkám na to, že je jejich noví bubeník pan Koller? Klobouk dolů, před klukama. Mně by ho každá písnička s ním spojeným připoměla a asi bych to nezvládla. A klobouk dolů před panem Kollerem, protože zaplnit místo po někom tak důležitym v kapele, po někom kdo odešel tak tragicky chtělo hodně odvahy.
  • chinaski

    Jsem ráda že Chinaski nezanikli.. to jejich hudba a oni mi dávají sílu.. kdo taky jiný.. ty s prominutím americké "sračky" jsou na dvě věci.. jsme češi tak proč poslouchat jiné písně než české? konečně skupina která ví o čem zpívá a je fakt dobrá.. ze začátku mi nic neřikali,ale přivedla mě k nim moje matka,stejný ročník 70 no *1* ale asi jí za to budu hodně dlouho vděčná... *4*
  • Re: tak co na to říkáte

    Jo to je fajn as na to ze hroch byl mnohem hezci mne se Koller vubec nelibi a sem zvjedava jestli vubec umi hrat na bici.
  • Chinaski

    Chinaski miluju,je to jedna nej kapela s česka,jejich hudba je báječná,před rokem sem sa o ně moc nezajímal,ale teď,su do nich blázen,fakt super kapela,a to sem si myslel že česká hudba je na nic,ale teď si to nemyslím,díky chinaski sme lepší než slováci,jinak to že je bubeník mrtvý mě mocinky mrzí,asi to není nic příjemného,ale aspoň že pokračují,bez chinaski by česká hudba zanikla,toť vše,Chinaski 4EVER *14*
  • tak co na to říkáte

    zdárek co říkáte na to že jejich nový bubeník je David Koller ?
    Jsem ráda že pokračují *15*
  • Re: Re: Re: Re: dlouhej kour

    Nejdříc se nauč psát,náno !!!
  • Re: Re: o

    POBLIT *9*
  • Re: o

    Pak se jen z toho ale fest fung poblit
    *8* *8*
  • Re: o

    vO CO JAKO GOO? *9*
  • o

    jE MI AŽ TRAPNY TO S VAMA ŘEŠIT, GOO!! *5*
  • Re: Učil mě Kužvart

    zAVIDIM TI *9*
  • Re: dlouhej kour

    sI DOCELA NECHUTNA
    *9*
  • o

    LÍTOSTI PO DNEŠKU JE DOST, JÁ VÍM, JE TO DRSNY, ALE STALO SE. ZIVOT DE DÁL, KLUCI, HREJTE CO TO DÁ, EŠTĚ VÍC CO TO DÁ, NEJVÍC!!! MICHALE, MĚL BYCH PRO VÁS MOTIVACI. ROZUMÍM MUZICE, IKDYŠ PÍŠU JAK TEN DATEL. SNAD SE OZVEŠ?! SMRT JE JENOM PŘECHOD NĚKAM JINAM, NEVÍM JAKO KAM, ALE VĚŘÍM, ŽE PAVEL JE V POŘÁDKU, A HLAVNĚ V KLIDU.VÍM TO! kLUCI, BUDTE V KLIDU, JEDNOU SE ZASE POTKÁTE, JE TO PŘIROZENY KRUH!
  • ...

    je ho veliká škoda...moc mě to mrzí,byl užasný bubeník ale chinaski budou hrát dál..a vzkaz pro ty kteří tu píšu upe hovna:NESERTE SE DO TOHO,A NEPIŠTE TU UBOŽÁCI! *16* *13* *16*
  • ŠTASTNOU CESTU NAHORU

    Sťastnou cestu nahoru po nebezských silnicích Pájo. Díky za to,že jsi byl...................... *4*
  • smutek

    Uprimnou soustrast je to hrozný co se stalo ale co nadelame zivot de dál a doufám ze taky pojedete dál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit