Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bolest

    právě jsem se vrátila z benátský noci a všechny byly s vámi a hráli jen a jen pro Pavla,byl to nejsmutnější festival....držte se *9* *9*
  • Držte se chlapy

    Kluci držte se upřímnou soustrast hlavně manželce a dětičkám a Michale tobě moc moc síly at to všechno zvládnete!!!!! mám vás ráda a držím palečky i když to je těžký nevzdejte to už kvuli Pavlovi přál by si aby jste hráli určitě!!UPRIMNOU SOUSTRAST
  • Uprimnou soustrast

    Ahoj vsem, vcera jsem byla na Benatsky noci a Chinaski tam meli vystupovat, moc jsem se na ne tesila,moc tam chybely...nejdriv slysim ze si Misa zlomil klicni kost - prvni rana. A ten den slysim ze kluci prisli o skvelyho kamarada a bubenika - druha rana!Prijeli tam kluci z Krystof a Richard tuto zpravu potvrdil a zverejnil a poprosil nas vsechny, uctit Pavlovu pamatku 1 minutou ticha.Byla to mooc smutna chvile a tak lidi, prestante na tech silnicich blbnout!KLUCI BUDTE SILNY!!!!!Rodine uprimnou soustrast..
  • hlubokou soustrast

    upřimnou soustrast,bude nám všem chybět.Hlavně své rodině.Vydržte!!!!
  • .....

    Kluci držte se!!!!!
  • Vakuum

    Bez Pavla opravdu bude vakuum *9* .Je mi to moc líto,držím vám pěsti,aŤ máte hodně sil pro příští dny...
  • Upřímnou

    Upřímnou sousutras všem kteří znali Pavla . Byl skvělý .
  • upřomnou

    přeji jeho rodině upřimnou soustrast a jeho kamarádům!!Bude tu chybět *9*
  • ...

    Já Činaski nějk moc neposlouchám ale to že se Pavel zabil je mi fakt líto.. *9* *9* Fandové této skupiny vás moc lituju.. *9*
  • Upřímnou ...........

    Buď zdráv "velký frontmene" Michale,
    i když nejsi člen rodiny,ale zajisté se do ní počítáš tak upřímnou soustrast k tomu co vás všechny potkalo za neštěstí.
    Plně chápu vaše pocity na tím,že jste vlastně vy i my posluchači a fandové ztratili tak bombastickýho bubeníka, jakým byl Pavel.
    Držte se, bohužel čas nejde vrátit zpátky i když bysme si to všichni moc a moc přáli.
    DRŽTE SE.
    Pepin
  • strašná bolest

    nejoblibenější kluk se skupiny :-(je mi to lito uprímnou soustrast *9* *9*
  • Re: Re: Re: Re: dlouhej kour

    Tak je nepolouchej a svuj názor si nechej pro sebe KRAVO
  • Velká bolest

    Dobrý den,přeji upřímnou soustrast všem členum kapely,rodině a taky fanouškoum,tedy i sobě,hodně mě tato zpráva šokovala,taky jsem tomu nemohl dlouho uvěřit.Přeji hodně zdaru a síly.
  • strašná rána

    včera sem byla na výletě kousek od tý nehody a nikdy by mě nenapadlo co se stane je to strašný večer sem nemohla usnout brečela jsem, kluci je mi vás líto ale doufám že jako skopina budete pokračovat už jenom k vůli pavloj mam vás strašně moc ráda *9*
  • veliká škoda

    Upřímnou soustrast, je to hrozná škoda. Jela jsem dneska kolem toho, ale vůbec by mě nenapadlo, že kvůli tomu budu večer smutnit *9*
  • Soustrast

    Upřímnou soustrast rodině a všem jeho známým. Je to velká škoda a je mi to moc líto.

    Jiří
  • Re: Bolest

    Upřímnou soustrast rodině a všem jeho známým. Je to škoda a je mi to moc líto.
  • Bolest

    Ahoj kluci, je mi moc líto, co se stalo Pavlovi. Upřímnou soustrast. Míša z Tábora
  • Bolest

    Ahoj kluci, je mi moc líto, co se stalo Pavlovi. Upřímnou soustrast. Míša z Tábora
  • je to blby

    Bez bubenika je to zli to je skoro to hlavni=( *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit