Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt boží skupina *14*
  • Re: Re: Důvod rozpadnutí

    jé posli mi prosím na email kirovo icq jestli mas pravi moc dík *14* *14* *14* *4* (vendymakovcova@seznam.cz)
  • Re: bläääääää

    jestli je tu nekdo teplej tak ses to jenom ty!!! *5* cb sou nejlepsi a jestli o nich nic nevis tak se sem nes**!!todle je pro fanoušky a ne pro debili jako ty *13* *13* *5* *16*
  • .:-)

    udělat jim seppuku
  • Kontakt

    Konichiwa ^^..Lidi nemáte někdo kontakt na kohokoli ze CB?? ae aby byl pravej ^^ Danke ^^
  • Re: Re: Re: novinky o CB

    cože? Romeo a Yu v Anglii nikdy žádnou skupinu neměli. Shin a Kiro spolu taky žádnou skupinu nemají a neměli.. v Rusku měli akorát společnej Dj-set (bo jak se tomu říká, v tomto se fakt neorientuju) a opravdu nechápu co by tam dělal i Strify
  • Re: bläääääää

    tak proč na jejich stránku lezeš když si myslíš že jsou to gayové.vážně takovíhle idioty miluju
  • Re: Re: novinky o CB

    sorry ale ta holka má prawdu.Myslím ta,co psala to o těch CB.Ted už ale zase v rusku nejsou.Strify změnil image,Yu a Shin taky.O romeovi nic nevím a Kiro je pořád Kiro :D ale luminorovi se stala vážná věc.
  • Re: novinky o CB

    takovou blbost máš odkaď?
  • novinky o CB

    newim jestli to už víte ale vim kde ted sou CB....
    Romeo a Yu sou spolu v anglii se svou new skupinou.
    Shin a Kiro mají v Rusku novou skupinu Black and White a kir ochtěl zůstat blond tak se shin přebarvil na černo.
    no a náš Strify?ten je taky v Rusku...a sám :((( *7*
    *14*
  • Re: Re: Re: Tak to je síla

    Chlapi jsou hezci, když vypadaj jemně! Nejde z nich cítit chuť nekoho jen využít a vsadím se, že kdybych viděla tebe, tak se Ti kvůli tvému vzhledu vyhnu obloukem!
  • Re: Re: bläääääää

    Jo no XD
  • Re: kopie

    Mě ani ne. CB byli takový... temnější. A Versailles dělají Aristocrat metal. CB rock
  • Re: Re: Re: Re: Re: takový sračky

    Eh..lidi bacha aby ste nerozpoutali druhou svetrovou XD já patřim k antifan, porstě klasicka rivalita Versailles x CB, celkově nemam rada nemeckou muziku (a to nejsem xenefobik) nerikam ze sou buzny ale zpivat neumej *9*
  • Re: bläääääää

    Asi jako ty? XD
  • kopie

    CB mi přijsou jako špatná kopie Versailles.Možna sem jedina ale ten dojem proste mam *7*
  • bläääääää

    teplousi *14* skupina gayu!!!!!!!!!!fuj!!!!
  • Re: Re: Důvod rozpadnutí

    Yu ale pořád na různý otázky ohledně comebacku CB odpovídá, že v návrat doufá..
  • Re: Re: Důvod rozpadnutí

    nevíš co ta poznámka znamená??
  • Re: Re: X

    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit