Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Důvod rozpadnutí

    Já zas slyšela (teda četla na Kirově icq), že se z toho Kiroušek skoro sesypal... a měl tam tehdy takovou divnou poznámku... prej: ,,věděl jsem, že to bude vaše" *9* *9* *9* A už to nevypadá, že by se někdy měli vrátit společně... *9*
  • Re: takový sračky

    Hey tak hele ty vymrdanče..klidně buď anti ale probírej si to se svejma kamarádama Gayema joo??Ubožáku..fakt nechápu lidi co sem lezou a pomlouvaj tu..já taky nelezu na TH blogy a neříkám nic o buznách nebo takový když se nesnášim(nic proti lidi) *8* *16*
  • Re: Tak to je síla

    No tak hele ty jeden idiote!Fakt miluju tady nadávat lidem co CB pomlouvaj ale nemam na vybranou takže za 1.Je jen na nich jak se oblíkaj a když tě to nezajímá tak zalez do píči..za 2.Pravým jménem jsou Sebastian,Dirk,Kristián,Romeo,(ex Felix) a Tim..což je čistě německý..Jo a ještě za 3.když se ti nelíběj tak proč sem lezeš a poímlouváš je?udělali ti něco nebo co??No na to asi nebudeš mít argumenty co?Trapáku.Ubožáku *8* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

    Ty jeden debilně senilní kreténe!!!Nikdo se zabíjet nebude a ty zalez někam doprdele!!Jseš fakt trapnej..ubožáku..nelez sem když se ti tu nelíbí..když CB nemáš rád lez si na něco co miluješ..Kokote
  • :( Škooda

    to co ze všeho nejvic nesnášim je hodnocení podle vzhledu!!!Když už někdo říká,že CB jsou buzny měl by si nejdřív něco od nich poslechnout..je mi líto,že se rozpadli..chtěla jsem na koncert" *9* *9* *9* *9* *9* *9* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *5* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Důvod rozpadnutí

    Shin má tky solovku Mr.Hangover
  • Re: X

    hádej, komu ležíš v žaludku ty...
  • Re: Re: Re: Důvod rozpadnutí

    Strify má solovku Jack. E. Strify
  • X

    leželi mě v žaludku,kreténi
  • Re: Re: prej končí!!!!!!

    Naser si vole blbej!! CB nejsou žádný buzny stejně jako TH. Když se ti ta skupina nelíbí, tak si jí nevšímej a nenadávej jím, ok?? *16* *10* *13*
  • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

    moc se neraduj... oni se neztratí i když už nejsou spolu :-P
  • Re: Re: prej končí!!!!!!

    sláva!!konečně jsme se dočkali!:-)
  • Re: Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

    jo
  • Re: Re: Důvod rozpadnutí

    To vím už dávno :D

    Ale skupina vypadá žhavě *15*
  • Re: Důvod rozpadnutí

    Yu a Romeo už tu new skupinu mají, jmenuje se Rouge Morgue.. konečně s tím vyšli ven
  • Důvod rozpadnutí

    Tak,děvčata a chlapci xD
    Vím důvod(aspoň myslím) proč se rozpadli.
    Jedny holky,psali eSánkovi(Strifymu)proč se rozpadli.Odpověď byla:"Nemohli jsem být dál spolu."

    Sice mě to velice mrzí že se rozpadli ale nic se nedá dělat.Ale zase je dobrý,že se nevracejí k obyčejnému životu,ale zůstávají STARS,eSánek jde na sólovku,Yu a Rum zůstáváj v Americe prtž chtěj si založit skupinu(prej) a Kiro bude asi s Rickym,ale s Shinem nvm.

    Kdo už důvod a tohleto všechno ví,omlouvám se že jsem to sem psala.
    Kde jsem to našla atd.. je tady: www.cinema-bizarre.blog.cz
  • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

    Drž už hubu zasranej homofobe, když se Ti tak nelíběj tak je neposlouchej a nedívej se na ně,a le drž tu svou držku
  • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

    souhlasím s tebou
  • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

    ty víš důvod proč končí?? eh...
  • Re: Re: prej končí!!!!!!

    se poser, aby ses brzo z buzerantů nezhroutil ty.. je jich totiž čím dál víc víš? :-P
    btw. teď bys pro změnu mohl vykvasit ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit