Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CBblog

    Ahojky všem jen jsem vám chtěla říct jestli se nechcete kouknout na můj blog o cb začala jsem před chvílí takže žádná sláva ( scháním novinky takže pište mi komenty na blog jaký je a jestli mám v něm pokračovat ) Díky moc Vany ( v-a-n-e-s-k-a )
  • CINEMA BIZARRE♥♥♥

    Ahojky.Chtěla bych jen napsat,že Cinema Bizarre je pro mě(a určo i pro mnohé z vás *3* )nejky kapelka....je úplně super,bombastická,nejlepší....mám jí táááák ráda,že se to ani nedá říct *1* *14*
    Ale doufám,že se Luminor vrátí... *7* né,že by mi Romeo nějak vadil,ale...já nevím....nějak sem si na Luminora zvykla....a když sem si přečetla dopis,co napsal,když se rozhodl odejít....vyhrkli mi z očí slzy.... *9* je to škoda,a doufám že se uzdraví a vrátí..... *14*
    a ještě bych vás chtěla poprosit.....mohl by mi někdo pls napsat?já totiž neznám nikoho,kdo se mnou mou lásku k Cinema Bizarre sdílí,nezná..... *9* mohli bysme pokecat....dyžtak písněte na mejla,nebo na icq 588 423 686(sem tam jako: markeett ) -předem moooc děkuju *3*
    a ještě jedna zpráva pro antifans....:když se vám CB nelíbí,nemusíte sem lízt,a komentovat to.nelíbí se vám?fajn...ale nechte si to laskavě pro sebe!nikdo o vás,a vaše kecy nestojí!my taky nechodíme na stránky kapel,který nemáme rádi,a nepomlouváme je!takře si to laskavě odpusťte! *16*

    CINEMA BIZARRE!!!!!!!!! *3* *14* *14* *14* *14*
  • Re: :-*

    ty si zhulenej skurvenej buzerant!!!!!!!!!a příště sem nelez!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

    mě se líbí všici....ale nejvíc asi Strify.....ale jak říkám,všici sou mooooc hezký!!! *14*
  • Re: Znam je

    jaj....další ukecanej kokotskej mamlas.....kecáš,se s nima chceš vyspat sám/sama,tak si vymejšlíš kraviny!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    bože....di se vysrat,ty jedna krávo!!!!!tamhle si zalez do kouta,a drž hubu!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Fůůůj☻

    Poslouchá Tokio Hotel i Cinema Bizarre.
    To snad může,né?Kámoška taky poslouchá oboje
  • Re: lofuju je...

    musíme to zvládnout!naši mě za hranice ČR na koncert nepustí.... *9* *3* *14* *14*
  • Re: cimky

    proti tomu,že se ti líbí Yu,nic nemám.ale neurážej Luminora!!!!!!!!!!!!!k sakru,další.....bože...... *16* *16* *16*
  • Re: pokoj

    di se vysrat,a neurážej ho!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: takový sračky

    do plynu s tebou,ty píčo/kokote!!!!!!!!!na co sem lezeš,když jim jen nadáváš!si lez na stránky těch skupin,co se ti líbí!třeba Maxim Turbulenc!nabo na Dády!ty jedno malý mimino!!!!!!!!! *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: takový sračky

    správně!sou to samí kreténi...už mě serou....moje sestřenice je též neposlouchá,ale nenadává jim!!!!!!!!!!!!!a víte proč,vy ostatní buzny,co jim nadáváte?protože není taková píča,a nechová se jak 5ti letý rozmazlený děcko! *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: takový sračky

    píče bez mozku?tak to určitě ne,protože to si ty,a tobě podobný *16*
  • Re: takový sračky

    bože...další kokot......doufám,že bleješ hodně,hodně moc!to máš totiž za to!sakra....na co sem takový idioti lezou?nechápu..... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: luminor

    radši nazakřikávat..... *3*
    bylo by to moooooooooc zlý,kdyby se rozpadli....to bych asi nepřežila...... *9*
  • Re: Re: Re: Re: cinema bizarre

    tak když je ti z nich tak blbě,tak sem nelez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nikdo tě tu nechce!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* no nemám pravdu?
  • Re: Re: pomoc

    ahoj.....chtěla sem si též stáhnout,ale...jaksi mi to nejde? *1*
  • Re: Re: CB

    silence:víš co by mě dooost zajímalo?chceš to vědět?ok.....NA CO SEM KSAKRU LEZEŠ!!!!NELÍBÍ SE TI?OK.ALE NELEZ SEM,A NECH SI TO LASKAVĚ PRO SEBE!NIKDO TU NA TEBE NENÍ ZVĚDAVEJ!!!!!!!!!! *16*
  • Re: plosíííím

    jo...též bych chtěla......napsal ti jí někdo?dyžtak též písni(nebo někdo) na icq : 588 423 686-sem tam jako markeett
    kuju moc
  • Re: hnus!

    nechutný/á si akorát ty!mě by zajímalo,na co sem teda lezeš,a zasmraďuješ to tady svejma kecama! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit