Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: CB

    Muhaha to si delas prd*el...oni v superstar byli!!! *15* *15*
  • Re: Re: CB

    JJ priklad ja *3* a stejne rikam:I LOWE....hmmmmmmmmm jk se rekne vsechny??? *15*
  • Re: Re: Re: Dobrý...super

    Drž hubu Yunko, Yu je můj *3*
  • Re: Re: yu a romeo už nejsou volní

    jo, je to pěkná buzna a její jméno je právě Vanessa Barbara. No ale už teď se s ní rozešel.
  • Support CB

    www.cinema-bizarre-kiro.blog.cz Budu ráda když juknete *3*
  • Re: Re: CB

    Když se ti CB nelíbí,tak sem nelez!!!!!
  • Re: hnus!

    di se zahrabat a neotravuj tady
  • drz hubu

    Hele drz hubu jo sou uplne bozi a album toyz je kazda skladba dokonal
  • Re: mám plakát

    Ahojky.Chtěla bych poprosit všechny comaj nějaké plakáty nebo časopisy o CB a nechtějí je jestli by je nevyměnily???vyměním za cokoliv,udělám pro to všechno!Stačí napsat na icq:573180349 *14* *4*
  • Re: mám plakát

    ahoj,za co ho vyměníš?napiš mi na icq..dám ti za něj jakejkoliv jinej..pls napiš..moc bych ho chtěla *4*
  • hnus!

    nejhorší kapela co znám!!! *10* Vůbec neumijou hrát a písničky majou na nic a jsou uplně nechutní
  • ToyZ

    Ahoj lidi chtěla bych upravit jejich album ToyZ chci tam ořidat zadní obala nevíte někdo jak ? !?!?
  • Re: Re: Re: pomoc

    achojky...plosíííím tě máš kontakt na CB??já tě strááášněě mots prosíím...já ho hledala upe všude a nic...(kdokoli ho má prosííímmm..napište mi ho na icq 587269836...prosííííííííí
  • prosíííím

    Hledám ho na internetu už asi měsíc a pořád nemůžu nic najít..nwm jesli hledam špatně...prosííím já je upe milujuuu *14* *14* *14* ...lidišky..prosííím váááss...strašně moc...buď sem nebo na to icq 587269836...kuju motsinnkkyyy..už předčasně....(*9* šíííleně mě to štve že nic nemůžu najít..tak mi poraďte..sem zoufalá..nwm co mám dělat)
  • plosíííím

    Achojky lidišky plosíííím vás máte někdo kontakt na CB???jesli sem etě někdo chodí a má ho..prosííím můžete mi ho dát??a pokud ho sem někdo nechce psát tak na icq 587269836??kuju mockrát...páá *4* *4* *4*
  • plosíííím

    Achojky lidišky plosíííím vás máte někdo kontakt na CB???jesli sem etě někdo chodí a má ho..prosííím můžete mi ho dát??a pokud ho sem někdo nechce psát tak na icq 587269836??kuju mockrát...páá *4* *4* *4*
  • Re: Re: CB

    Njn...to je děs naposled o nich psali v Bravcíčku,ale to bylo někdy v únoru *16* taky mě to se*e
  • Re: Re: Re: CB

    jako to je na uživatele silence
  • Re: Re: CB

    no loool tk když to vezmu kolem a kolem tak sou cb mnohem mnohem krásnější než ty a to sem tě ani neviděla naštěstí. *9* *9* *9* *9*
  • Re: CB

    to bude tím že sme v ČR *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší