Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Cb jsou hnusní!

    Silence já bych zas zabila tebe a dalších asi 100 tobě podobných lidí...
  • Re: mám

    já ho mám taky *3* *3*
  • Re: Cb jsou hnusní!

    Jsou to dementi!zabila bych je!
  • Re: Re: Dobrý...super

    no že jo?? co to je za kravinu?
  • cinemáci

    dřív jsem nesnášela rock ale ted ho miluju.hlavně některé skupiny např..cinema bizarre,tokio hotel,aloha from hell,an café wšichni tito jsou ůplně božíííí *14* *14* ........ hodně kámošek se se mnou přestalo bavit a myslí si o nich že jsou to debily zmalovaní ale mě se to na nich líbí hlavně u strifiho ..mají prostě jiný styl než normal kluci ale je uža když prostě vystupují z řady a tak seru na holky co je nesnáší a sem sama sebou budte taky takoví a serte na lidi kterým se váš styl nelíbí *13* jinak cb jsou super *14* *14*
  • Re: Cb jsou hnusní!

    ty debile podívej se na sebe a pak něco říkej oni sou kláááááááásní *3* *14*
  • Re: Dobrý...super

    jak dešly ti dva??? dyť odešel jen Luminor...
  • lopatou

    cinema bizarre are the best *14*
  • Re: I LOVE YOU

    Hej to je fakt boží skupinka a taky se mi nejvíc líbí YU *14* hej to je prostě božská skupinečka....
  • Dobrý...super

    Tááákže Cinema Bizarre jsou úplně mega boží skupinka a komu se to nelíbí tak ať si prdel políbí...Jako sama přiznám že někdy, ale jenom někdy jako holky...ale jinak jsou prostě mega pěkní...a hlavně YU...ten je tak božskej líbí se mi ty jeho piersingy(ty vole newím jak se to píše)...no a ¨když se malujou jako holky tak vypadaj tak milejc a jemnějc...mno u YU to nejde ani poznat ten je tvrďák pořád....A tato skupinka se nerozpadne...sice odešly ti dva, ále já si myslím že Kiro, Yu, Shin neskončí a neskončí to ani Strifýnek *4* *5* *14*
  • Re: Cb jsou hnusní!

    já zas nechápu jak se někomu nemůžou NElíbit... . Neumijou zpívat - si mysli co chceš.
  • Cb jsou hnusní!

    Já fakt nechápu jak se můžou někomu líbit *16* neumijou vůbec zpívat a vypadjou fakt hozně!kdybych je potkala položila bych pětistovku na stůl a zdrhala bych
  • Re: miluju je

    jj přesně tak..taky je miluju hlavně strifyhoo *14*
  • I LOVE YOU

    *14* I LOVE Cinema Bizarre *14* moociinkyyy je miluju *14* a nejvíc Yua *14* sou to prostě SUPROVÝ KLUCÍÍÍÍ!!!!!!!
  • Re: Re: cinema bizarre

    Co se do Cb ty SILENCE (co píše NEUMIJOU a neumí se pořádně podepsat)vůbec SEREŠ?? Jojo, možná vypadaj jako teploušci, ale tebe to vubec nemusí srát když nejsi jejich fanynka! A jestli si myslíš, že po tvých kecech si někdo řekne: ,, Aha, no asi to jsou fakt buzny a Strify neumí zpívat" tak se pleteš xD *13*
  • Re: Re: cinema bizarre

    ty si piča :D
  • Re: Sbírka

    Plakáty? O_o *7* *14*
  • Sbírka

    Chtěl by někdo sbírku CB?Vtý sbírce jsou časopisy,články,plakáty,fotky,a utogramový adresy a všechny skoro možný...jestli máte zájem pište mi na mail:lucibus-buffy@seznam.cz
  • Re: Re: Re: Help

    nemáš zač *3*
  • Re: Re: Help

    Moooooc díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší