Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: takový sračky

    no to si děláš prdel! mě snad vypadne huba z pantu! To bylo jako na mě toto: si myslíš že se tě bojim?!takový hysterky rozmazlený 13náctiletý ,která se neumí chovat?! NO TÝÝÝVOLÉÉÉÉ mě mrdne. No to doufám, že teď neraplím zbytečně... Tak abys věděl, bát se mě nemusíš to je úplně u pr** ehm jedno, tu hysterku si odpusť .. já sem cholerik a to je něco jinýho, rozmazlená nejsem a už vůůbec mě není 13 ty demente, přidej několik roků (když píšu několik tak několik jasný?) a chovat se možná doopravdy neumím, ale divíš se? já ne!! a asi začnu stavět koncentrák pro hňupy typu Anfifan-CB *16* ... laskavě si poser záda a táhni. Beztak seš hluchej jak poleno, tak ani nevíš co a jak Cinema Bizarre hrají, tak si vyliž ****
  • Re: Re: Re: takový sračky

    mě chceš asi vážně nasrat ne? vyliž si, debile, beztak si od nich neslyšel ani jednu písničku a už je soudíš *8* *8* *8* A abys věděl tak mám určitě větší mozek než ty, ptže to cos napsal/a mohlo napsat leda totální vymatlaný pako *16* *16*
  • Re: Help

    to musíš být registrovaná (což nejde poznat, páč já registrovaná sem, dokonce sem přihlášená ale stejně mě to napíše jako neregistrovanýho uživatela! *8* ) a stli teda seš tak dáš upravit profil skupiny a je to
  • Help

    Lidi nechci prudit,ale navíte jak se přidávaj odkazy?Díky za pomoc. *14* *14*
  • Re: Re: Re: takový sračky

    si myslíš že se tě bojim?!takový hysterky rozmazlený 13náctiletý ,která se neumí chovat?! *15* s takovejma kydama si vytři prdel *15*
    sou to sračky zkurvený do plynnu s nima i s váma fans! ! *8* to nemá s hudbou nic společnýho *8* *8* FUCK OFF na vás všecky *1*
  • Re: Re: takový sračky

    rozhodně lepší skupiny než ty tvoje sračky!!ale ono skoro všecko je lepší než TOHLE!! *15* poslouchaj to akorát píče bez mozku *9*
  • Re: Re: Re: Re: cinema bizarre

    žiši ještě se jí zastávej... a obhajoba typu "sám to neumíš" je asi pravdivá, ptže kdyby to uměla tak už je dávno slavná, nebo je Silance Ewa Farná? bo Lucka Bílá? *8* A stli se ti tak Luminor líbí tak si mu fandi no.. a téma alá bez Luminora sou CB naprt apod. sem netahej
  • Re: Re: Re: cinema bizarre

    Takhle všichni obhajujou svoji skupinu : Sám to neumíš,co?
    Vždyt ty o člověku,co to prohlásil víš houby.
    CB maj možná pěkný písničky ale Strify neumí zpívat a Luminor to tam dycky zachranoval *4*
  • Re: x))

    Nauč se psát,krávo.
  • Re: x))

    ono to občas za blbe a pošle se víckrát... *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: cinema bizarre

    přesně jako souhlasim, ta silence je upe na všech blogách o CB a všude tam má taký mekty...jako silence jestli je máš ráda a jen si to nechceš připustit, tak máš vážný vnitřní problém, musíš se s tím vyrovnat...a jestli je nemáš ráda, tak je neurážej...je to jednoduchý *13*
  • x))

    Neee Twl cO thO mEŁU thO má přiyeTh yiná skUpinA_awE O cb sEM tky na nEthu čEtŁa_thO daTuM yE yinam_sry
  • x))

    jžš tk sry žhE se tho poslalo witzkrát omg_mnU yá thO čEtla žhE 13.4.by měŁi přiyEth_a nA neThu_mnU awE ráč sEM užh o thOm nebudu PsáTh _škoda tOho *1*
  • Re: Veronika

    nebude... nic takovýho neřekli, nanejvýš tak že by se sem rádi podívali
  • Veronika

    Cože CB koncert u nas?? *7* *5*
  • Re: Re: Re: Re: cinema bizarre

    jo a ty ses asi přeslíkla za kluka a zjistila to, že?? a kdyby nic neuměli tak nejsou tam kde sou tak tady nevykládej kraviny a řadši se zdrž komentáře *16*
  • Re: Re: Re: cinema bizarre

    ale já za to nemůžu že jsou to teplouši kteří nic neumijou...je mi z nich fakt na blití *5* *5*
  • Re: Re: cinema bizarre

    óóó Silence velkej děd vševěd.... všechno umí všechno znááá... jasněěě proč né, že? Machruješ tady že umíš líp zpívat, ale aby ses ukázala to né, co? A rovnou si k tomu můžeš sama zahrát na kytaru, basovku, bubny... a aji na klávesy...páč pochybuju, že k takové p*** *tralala* by se někdo přidal. Nejdřív to udělej a pak až budeš mít víc fans než CB tak tvrď, že oni nic neumí... .
    P.S.: Už se těším na tvou odpověď... *16*
  • Re: x))

    1x by to stačilo... a oni psali že budou mít v ČR koncert?? že o tom nevím *7*
  • Re: cinema bizarre

    *1* *1* *1* ti majou dobrý písničky jo???? to už i já umím zpívat než oni ti totiž neumijou nic jenom ze sebe umej dělat blázny už aby se rozpadli *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší