Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: takový sračky

    vis ty tvoje hnusny kecy nema naladu nikdo cist kdyz se ti nelibi tak sem nelez jedinej curak si ty a kdyz oni maj fetisisticky hadry su zvedava co nosis ty vis co? radsi zavri hubu a di se ty udelat nad plakat koho chces a nelez sem *13*
  • Re: to sem se lek

    aby se nahodou nekdo nelekl tebe ty dementni pako pomlouvej si nekoho jinyho cinemiucku a lumika nech na pokoji
  • Re: kontakt

    héj... tak má někdo mail kam se jim může napsat?? *9*
  • kontakt

    nemá na ně někdo mail?? pls moc ho potřebuju!!
  • Re: Re: luminor

    holkýýý seber te se! dycky může být hůř...
  • Re: luminor

    já doufám že jo, páč se mi po něm taky moc stýská, ale hlavní je, že bude zdravej. Na Romea si zvyknem, ale Lumi mi bude chybět, ještě teď kvůli tomu někdy bulim, ale co se dá dělat... *9* *9*
  • luminor

    přijde do kapely ještě luminor *9* nechci aby tam byl romeo *10*
  • Re: Re: takový sračky

    jaj tak to bylo drsný, sem se tě celkem lekla *1* , ale jako máš pravdu, nechápu proč je šici urážej, dělaj dobrou muziku a vypadaj dobře určo líp než ty anti co to sem píšou *16* , tak a´t držej pysky...a žádky rychlokvašky to nejsou oni vydržej dlouho... *1*
  • Re: takový sračky

    Prej pubiny hysterický! Větší projev puberty je to, že píšeš jak 8mi letej smrad, co si myslí, kdovíjak je důležitý! Běž si se svýma kecama utřít prdel *10*
  • Re: to sem se lek

    Jako bys TY něco v životě dokázal! Hmm??? Tak co? Dokázal? No jo, něco vlatně jo... nadávat na ty, co něco dokázali . Jsi fakt obdivuhodnej! *16*
  • Re: takový sračky

    ty zas*anej kreténe di do pi*e a ještě dál.. kokote zajebaný *8* *8* doufám, že se vybleješ z podoby když už a nebo rovnou chcípneš! rasisto českej, je mi z tebe na nic a lituju že sem se narodila v takovédle zemi kde každej nadává na lidi, který vůbec nezná. Do plynu bys měl jít ty a všichni takový č*ráci jako ty! A jestli ti to co píšu připadá hysterický tak di někam! protože já nejsem hysterická já sem úplně v klidu jenom sem hódně nabroušená...! A di se radši učit zeměpis, protože pak určitě zjistíš že němci nejsou šikmooký blbečku! Smajli sem ani dávat nebudu, páč co sem napsala je dost dlouhý ale jestli ti to nestačí tak se klidně ozvi! já se taky potom ozvu!! a to na 100%!
  • Re: to sem se lek

    a ty jsi kříženec debila, totálního vymatlanca, vola, kozla, osla, koňa a naprcanýho kačera ... ty blbe! *8* *16* a to ani nemusím vědět jak vypadáš!!
  • to sem se lek

    To sem se jich lek! Vypadaji jako krizenci mezi kralikama, japoncema a rytirema jedi! *9*
  • Re: takový sračky

    hej jako nech je bejt, jo??? Co posloucháš ty, že je to o tolik lepší... *13* ,
  • takový sračky

    ty vole co to je za buzny!!!!! *15* *15* *9* *9* takový hnusáci vysranýý..bleju z nich ...vypadaj jak ženy *15* a ty jejich hadry fetišistický *15* *15* *15* *9* *9* do plynnu s nima čůráci německý!!!!!!!! stejně jako TH a Us5 a další sračky *9* *9* takový rychlokvašky dlouho nepřežijou! *15* tak se bežte udělat nad jejich plakát pubiny hystrický *9* *9*
    PÍČE ZKURVENÝ SMARDLAVÝ ŠIKMOVOKÝ NĚMECKÝ!!TAKOVÝ LŮZI!!!!
  • for : VEVA

    kráááááááááááááááá
  • Re: ANTI

    tak je neposlouchej, nikdo ti je nenutí...jen je nemusíš urážet jako nic ti neudělali tak si jich nevšímej... *13*
  • Re: Re: Re: pokoj

    já nvm, jak ostatní... ale já sem se s tím smířila celkem dost rychle... a pro mě to pořád budou Cinema BIZARRE, protože i když tam není Lumi tak jejich vzhled není obyčejný a myslím si, (možná z vás některý naštvu) že to slovo Bizarre tam nebylo jen kvůli Luminorovi, každej ví, že na začátku vypadali jinak... tak trochu bizardněji
  • pokoj

    drž hubu krávo!!! zkurvená!!!! aby ses nepochcala! vypadá to smutně že odešel ale na něm se mi nelíbí že má hlubčí hlas. Jo a třeba vezmou někoho nového a byde podobnej jemu no!!!!! *5*
  • Re: Re: Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    *3* to nic *4* prostě často už nemám slov,když vidím,jak antifansky uráží CB *9* tak jsem ráda,když někdo mi pomáhá,abych je urazila ještě víc!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit