Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: mám

    a pošleš fotešku,pošleš? *14*
  • odchod lumiho x'(

    nojo,někdo se šel opít,já jsem brečela a řezala se do žil...promiňte,ale jinak to nešlo...odchod lumiho je pro mě jako bodnutí nožem...
  • Re: Re: Re: Re: Podporujte Strifyho&spol dál!

    cd?? ti hráblo ne?? nebo nvš jak se píše malé B?? *15*
  • Re: Re: Re: :-*

    tos ještě neviděla pořádně naštvanou mě *5*
  • Re: Re: Re: :-*

    já se k Sheeně klidně přidááám *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ANTI

    bez tak jsi malej fracek kolem 12 roků... tak se uklidni. Já nejsem typ holky, která když uvidí myš vyleze na stůl, jasný??
  • Re: Podporujte Strifyho&spol dál!

    OK,aj když CB nemusím,jejich music mi nic neříká,tak pro ně budu hlasovat,protože TH přímo nesnáším!!!Fuj!! *9* *9* *3* *15* *4* *4*
  • Re: Re: :-*

    bitku?klidně!ale abys potom nabyla vědomí *7* *1*
  • Re: Re: :-*

    no,tak je to dobrý,jak se fans možů naštvat,jen tak dál :-D :-P *5*
  • Re: Re: Re: Re: ANTI

    joo,si věříš :D *1* *1*
  • Re: Re: Luminor

    heh, taky jsem měla nutkání se kvůli tomu opit, ale nej kamarádi mě zlepšili náladu a nebylo třeba *3*
  • Re: Luminor

    No ohlasy se neobjevily ale jak sem to zjistila šla sem se ožrat.Sama sebe nechápu,le jinač to nešlo *5* *15* *9*
  • Luminor

    divím se, že se tu neoběvily nějaký ohlasy (negativní)na Lumiho odchod ze skupiny..aspoň je klid, ono taky sem nejspíš moc lidí nechodí že...
  • Re: Re: lofuju je...

    Mno tak to snad nějak zvládneme... hlavně se nesmíme bát a vzdáwat to předem... to ani náhadou *13* *3* *4*
  • Re: Re: Re: ANTI

    sím tě, a co si asi tak ty? Poď na férovku... dyž sem taková "puča". Si eště větší.. *16* *16* *16* *16* *5* *5*
  • Re: lofuju je...

    no... snad, chce to ale velkou snahu a projevení zájmu o ně
  • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    Jo a ete neco *1* ...dybych byla bravíčková nanynka tak bych jinac neposlouchala metal abys to pochopila tak metalistky nejsou uknuceny nanynky jako ty co si furt na neco stezujou a nejlip si pripadaj dyz muzou urazet nakou kapelu vo ktery nic nevedi *8* *8* takze sklapni
  • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

    Jo kdyby neco tak sem to myslela vazne....muzete rikat ze mi hrablo,ja to vim *1*
  • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

    Mno tag vsici le Strify je bezkonkurencni ja ho zeru fakt moc moc moc...taky uz me posilali k cvokarovi protoze sem na votazky ucitelky co se me na tech klukach(dobre matikarka...jedina poznala ze to sou kluci)libi a ze me to jako brzo prejde a tak...mno proste sem dycky vodpovedela za bych se kuli nim(a hlavne kuli Strifymu) treba i zabila dyby to bylo nutny...po jejim prohlaseni ze me hrablo a vodchodu sem ji milostive poslala nekam le pak sme se usmirily...je s ni prdel tak co *3* *5*
  • Re: CB&TH jsou nej!!!!

    COZE???????????????????? *8* *7* Strify,Yu & BILL??Ti hrablo vole ne???
    Strify a Yu to jo le BILL??????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit