Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    hele, tý.... krávo jedna blbá, nikdo se sem z Německa necpal, nevím o co ti de, ale tady tím svým ubohým psaním ničeho nedosáhneš. Možná sem nástiletá ,,nanynka", ale rozhodně nejsu závislá na nějakým T-music, kde stejně CB s prominutím hovno hrajou a v Bravíčku o nich mají beztak taky samí **** a blbosti, který ani nejsou pravda. Vím co to je j-rock, poslouchám ho..., a určo nejsu jediná, která ví co to je Visual kei a rozhodně ho neoznačuju za EMO. Je mi z tebe na nic (mmnt. du hodit šavlu). Visual kei se neobjevilo s CB, ale už bylo dřív, akorát se o něm tak moc nevědělo. A mor jménem Cinema Bizarre se rozhodně zastavovat nebude *16* *16* *16* . Takže mi vlez (nebo rovnou všem fanouškům) na záda, antifans jsou hovada! Přeju hnusnou noc (a vůbec den taky) *10*
  • Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    Bože... Oni se sem nacpou z Německa a začnou všude po Evropě propagovat Visual Kei???!!! A víte, mezi koho? Mezi blbý ubohý náctiletý nanynky závislý na T-music a Bravíčku, který nemají ani tušení o tom, co je to j-rock a visual kei, mezi ty, který si myslí, jak jsou CB originální a úžasní a bůhvíco ještě... Je mi z toho neuvěřitelně teskno... A potom se nedivím, když si nějaká "cool girl" dá na svůj "cool blogíísek" třeba obrázky An Cafe nebo Gazett, a pod to napíše: EMO. Neudělejte z Visual Kei modní vlnu!!! Zastavte šíření moru jménem Cinema Bizarre!
  • Znam je

    shoj ja je znam osobne,teda pulku skupin ale jsou to curaci,fakt,a ta pulka z nich..Strify a Kiro jsou sztrašně nadržený,znám je přes kamarádku,ta má taky skupinu,a do ni ve spnku vníknul a nema panenskou blánu,a to je jí 13!!!!
  • CB

    No,nwm co se vám na nich líbí,jejich hudba mi nic neříká,ale pls neberte to tak,že jim nadávám!!!!Plostě CB se mi nelíbí,a mě je hovno do toho co posloucháte,nebudu urážet to,co máte rádi.
    Čauky!!!! *4* *4* *4* *4*
  • Re: Re: ANTI

    ty mě dvakrát,pučo nenažraná:-D
  • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

    samozřejmě všici *3* možná až na Lumču *7*
  • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

    Mě Yu a Strify .. Yu řádí a Strify hází sexy pohledy xD Ale Kiro má hezký SMILE =) a Luminor má zas mrtě moc hlas .. Akorát Shin, sem ho ještě neviděla nějak se projevit x)
  • Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

    Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?Mně Shin x) *14*
  • Re: ANTI

    Thag v tom případě sem ani nelez! *16* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: mám

    + jj přesně *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: mám

    jj přesně tak - CB už se stylingují od svích 11 let a patří to k jejich osobnosti ale TH se jen tak stylingují protože to ted letí a navíc se dají nahradit jiníma kapelama a o hodně lepšíma *8* a že CB napodobují TH není VŮBEC ( *16* *16* *16* ) pravda ,ptž mají jinej styl hudby a celkově-KDO SE MNO SOUHLASÍ ?? *7* I LOVE ♥♥♥ CINEMA BIZARRE ♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ......
  • Re: ANTI

    Běž do prdele s tím že to sou buzny a tak - nevím kdo tady má něco říkat ty KRÁVO a račí zalez *16* *8* *16* *8* *5* *5* *5* *10* *10* *10* *13* *13* *13*
  • Re: Re: CB&TH jsou nej!!!!

    Viu, ja s tebu upje suhlasim *4*
    TH sou nahowno . Cinemacci maji styl,mozna nekomu prijdou jako holky,ale tim jak se oblekaji,jak ploste vypadaji,jakou maji image,ktera je vyrazna a dela CB CB..To by si spousta lidi proste netroufla. A prawe proto jsou tak originalni,proto jaci jsou.A proto je my "CINEMACCI" mame radi. *4*
  • Re: mám rihannu nebo christinu agileru

    tak co ty na to? *1* *1* *4* *3*
  • Re: ANTI

    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8*
  • Re: ANTI

    sím tě zalez a už nevylízej, jo!? *16*
  • ANTI

    *7* no *8* fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj ta buzny!!luminor je prostě HOLKA!!!:-!TEN HNUS SE NEDÁ POSLOUCHAT!! *10* *8*
  • ...chicht...

    když sem viděla jejich video,tak sem si myslela,že to sou holky.....až dneska sem se dozvěděla,že to sou kluci*9*....nic proti nim nemam,každej má svou oblíbenou kapelku...*14*...mejte se!!
  • Re: :-*

    buzerant si ty, nevíš co nebo spíš kdo je pěkný, di se vycpat... blbe, zalez do boudy a nevylízej dokud nezměníš názor. Bitku??!!?!?! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: ANTI

    polib mi *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit