Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANTI

    FFFFůůůůůůůůůjjjjjjjjj *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *14* *14* *3* *3* *4* *4* *15* *15*
  • Strify *cmuck*

    twe ten strify... *14*
  • Re: :-*

    ty seš taky buzerant nesnáším pomluvy a co us5 to sou taky buzeranti hmm co s tím? *10* di do prdele a nevotravuj pokud se ti nelíběj tak sem ani nepiš jinak přeju hnusnej den pa *3* *16*
  • miluju je

    já je tak miluju hlavně Strifyho to boží stvoření *4* *14*
  • :)

    ahojky lidičky nebuďte tolik zaujatí proti homosexuálům tady nikomu nedochází že to je prostě nastrojená image která se má prodávat..ale co musim uznat velmi se mi líbí písně téhle kapelky je to něco neotřelýho zajímavej hlas má to prostě náboj takže já je uznám a kdyby se chlapy odlíčili nevadil by mi i nějakej grupáček *4* berte život s humorem
  • komentář

    docela ujdou ale znam lepsi
  • :-*

    mno...tak tady sem asi omylem,tady si jenom některý dementi,kerý nevijů,jak vipadá normální člověk,vyměňujů názory,že tyhle buzeranti (no spíš buzny,asi to budou holky)sů najlepší *1* *9* *9* *16* Bože bože,děcka,vy ste asi total zhulene,fakt,jak možete fandit takovim.. :-!
    no prostě a stručně:ZKURVENÍ BUZERANTI!!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* *15*
  • Schanim plakaty

    Ahoj vsichni....sem fanda CB a schanim plakatky.....tak komu se nelibi nebo ma nejakej plakat dvakrat dejte vedet a domluvime se na vymene nebo nejakem reseni... diky *14* *14* *15* *14* *14*
  • Re: CB&TH jsou nej!!!!

    aoj z CB je podle me nej Kiro pak Strify, ale kazdy ma svuj nazor. *14* ..a TH jsou taky supa skupina...nechapu proc nekdo nedokaze pochopit, ze kazda skupina hraje neco jinyho a clovek muze poslouchat vice interpretu!!!takze jek CB tak TH....a treba i dalsich milion skupin *3*
  • Re: Re: blog.cz

    jasne!*1* tak co pacil sa? *4*teras mam nove veci onich aj co oni o sebe povedali, preklady pesniciek a veeeela foto!*15* denno denne surfujem po nete a zhanam take foto co su take viete co len tak nezohnet! mozete ist! paaaaaaaaaaaaaaa *3*
  • Re: CB&TH jsou nej!!!!

    ako mozes spajat tokoi hotel so CB? nechapem .....paci sa ti jedny alebo druhy? obaja ? no tak to nejsi prava cinemacka! cinemaci seru na billa co tvrdi ze cinemakou nechpe a ze ich styl je zvlasny .....stale v kazdom priamom prenose alebo koncerte nieco povie onich zle! asi preto ze je to ich konkurencia! bill je dement co si mysli ze je najlebsi co neni pravda co dokazal? spievat mozem aj ja ...racej nech je pekne tisko este nic poriadne nedokazal! strify aspon pomaha zvieratkam alebo tak sa snazi....boze bill by nobol as taky zli ale je total hnus a kto si to mysli ties tak nech napise do komentarou svoj nazor kto ma billa rad/a tak nech sem nelezie! CB a TH nejde dokopi!!!!!
    cinema bizarre zije
    tokio hotel hnije!!!! *10*
  • I LOVE

    ČAW !!Já je jednoduše úpa žeru,sem do nich extra blázen (sou boží)
    *14* *14* *14* *14* Jestli chcete podpořit ♥CB♥ tak halsujte na .....→ http://nattyaelli.blog.cz/0807/konec-1-kola-zacatek-2-kola *14* *14* *14* *14*
  • Re: Forever

    mno moje řeč CB jsou nej!!!Newim,co proti nim pořád ostatní mají.Asi závidí *1* no zatím ahojky *3*
  • Re: CB !!!!

    mno,Eva a Vašek už vůbec nemaj na CB.Ale Tokio Hotel taky nejsou špatní zatím ahoj *3*
  • CB&TH jsou nej!!!!

    Já miluju úpa moc CB!!A nejvíc asi Strifyho nebo Yua,nemůžu se rozhodnout.Ale i Tokio Hotel nejsou k zahození.A Bill je z TH nej!!!I <3 Strify,Yu & Bill *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: mám

    jj máš pravdu tuti jsou lepší než tokáči dřív sem byla oupa ujetá ale dneska na ně seru...to CB jsou neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeej...ale hlavně Strify ten je krásnej...lásenka moje...a oni se v žádnym případě neopičí... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Cinema Bizarre

    njn...hlavně Strify tan je výjimečnej...já ho prostě žeru, já ho miluju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...ani nevypadá že by mu bylo 19...ale je úžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • I LOVE CB

    CINEMA BIZARRE I LOVE 4.EVER fakt ich milujem najviac
  • cb jsou neeej.

    cinema bizarre...jsou neeeeeej.miluju jeeeeeee *14* *14*
  • Oprava

    myslim ze to tam mam blbe...mno proste je to jedno,vse je dohromady

    http://www.tgcom.media set.it/fotosondaggio/fotosondaggio4 01.shtml

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit