Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: pokoj

    achjo...bez lumiho už to nebude cinema BIZARRE.. *9* ten jeho krásný hlas už nikdy neuslyším.. *9*
  • Re: Re: Re: pokoj

    souhlasím s tebou.. *9*
  • Re: Re: Re: Re: Luminor

    úřesně teď to je o ničem ten hlas mě dycky dokázal uklidnit, když jsem měla špatnou náladu, tak jsem si je pustila a ten jeho hlas...prostě mě dostal do jakýhosi transu a já byla pak upe v pohodě, ale co budu dělat teď když vm, že tam není???Ach jo.... *9*
  • Re: cimky

    a ty blbko jestli ještě jednou napíšeš že je luminor sračka tak si tě snad najdu a zkopu tě někde do příkopu...jako yu není špatnej, ale to neznamená, že budeš luminora urážet ty pičoidko jedna... *13*
  • Re: Re: pokoj

    jako souhlasim, ať drží pec když to nechápe, takovej uklidňující hlas už nikdo mít nebude, jako když jsem se to dozvěděla tak jsem brečela to nejde, bez něj to fak jako nebude ono. *9* Jako líp bez něj nebude nevim myslim si, že už to fak cb nebude jako dřív, bude to už o něčem jiným prostě luminora mám ráda a díky němu jsem si oblíbila celý cb a teď je fuč...je to prostě moc smutný... *9*
  • Re: Strify *cmuck*

    jo jo... *14*
  • Re: pokoj

    Vůbec Luminora neznáš, soudáš jen podle vzhledu nebo co?? Jsi určitě nějaká pěkně blbá dvanáctka, takové lidi nenávidím... jak můžeš říct že bez něj bude klid??? Vždyť jeho hlas bude chybět VŠUDE !!! Vůbec to nechápeš??? Bez Lumiho to prostě nebude Cinema Bizarre jako bylo. To LUMI ještě podtrhoval to slovo bizarre!! A ty se koukej sklidnit, fakt jsi mě naštvala! Už sem NELEZ!!! *5*
  • pokoj

    jo a aspon je bez luminora klid!!!!!!!!!! jupí!!!!! *15* *15*
  • cimky

    hahaha!!!!!!!! luminor??? ten je sračka jako něco lepší je Yu. ale jsou na stejné úrovni. ale lepší je Yu!!! od něj se nikdy neodtrhnu!!!!!!!! je to pěknej krasavec!!!!! *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Luminor

    Je to škoda, že odešel... Bez něj to nebude ono... Lumi je v CB nenahraditelnej... Třeba Lovesongs (They Kill Me)... Tam bude jeho hlas chybět... Prostě bude tam cybět... x'( x'(
  • Re: Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    zas tak hodně fanoušků nemají...
  • Re: Re: Fůůůj☻

    prosim? a ty si na čích straně... nějak sem to nepobrala
  • Re: Re: CB - FŮŮŮJJJ

    no tak hele. ja moc fandim *15* TOKIO HOTEL, CINEMA BIZARRE, ALOHA FROM HELL, METALLICE,IRON MADEIN a dalsi......... ja newim ploc sakra musite fandit jenom jedny skupine,prosazovat ji za nejlepsi a dalsi a dalsi?? lidi co dobpRdele ste?? nejaky jednofans?? ani nahodou!! *16* to se dete radsi vycpat. myslite si ze s timhle na nekoho udelate dojem?? treba jako na Strifyho a spol?? posle vas do pi ci *15*
  • Re: mám

    jeee ja bych si s tebou klidne vymnenila cb za neco..............jinyho. beres? *14*
  • Re: Fůůůj☻

    co to kecas ty nano blba pitoma. sakra a do pr de le proc sem lezou ti kterou sou antifans proti cb?? ja wam radim dobre, dete vsichni (antifans th a cb) do pi ci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *16* *10*
  • Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    Ja tak miluju CB a TH a taky AFH *14* *14* *3* Hele newite nekdo jestli CB prijedou do Cech? Ja si myslil ze maj docela hodne fanousku i tady v cechach a pisou se kdejaky petice za prijeti ale newim jestli to neni na prd. *7*
  • Re: Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    óóó děkuji ti za kompliment, hrozně moooc mě potěšil
  • Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    miluju tě!!!! *14* takovej hustej koment pro antifans CB a TH jsem hooooooooooodně dlouho neviděla *1* ne fakt,klobouk dolů *4*
  • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    máš ňákej problém,ty pičko?! *10* seš fakt ubohá,si myslíš,jak jsi inteligentní,když napíšeš,jací jsou CB trapáci,ale opak je pravdou,je mi z tebe na nic *9* vážně jsi ubohá *9* ty trapko běž si radši za maminečkou,ať ti utře prdýlku,a pak si běž na tvůj oblíbenej blog,a do diskuzí Cinema Bizarre,a Tokio Hotel nelez!! píčo si myslíš,že jsi fakt dobrá,co je visual kei,ale jsi na omylu *13*
  • něco pro anti-fans

    Milé anti-fans Tokio Hotel,ráda bych podotknula,že pomlouváním TH nás neovlivníte.Jenom budete ještě víc nenáviděny,než předtím.My vám taky nepíšeme o US5,jací jsou to nechutní buzíci,ani vám nepomlouváme ostatní skupiny,zpěváky,zpěvačky.Jde vidět,jak jste \\"inteligentní\\",tohle dělaj jenom zakomplexovaní ubožáci.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit