Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strifišek

    love love love strify love love strify nejlepší a nejkrásnější človíček na naší planetě love *14* *14* *14*
  • Re: CInema BIzarre

    ahoj mozem otasku? kde si preboha zohnala CB? ja nemozem zohnat ani z netu poraaat pls... *7*
  • Re: Podporujte Strifyho&spol dál!

    presne beres mi slova s ust... nenavidim tokio hotel joooooj trapaci volaky hnusy fuj!!! *15*
  • Re: Re: CB - FŮŮŮJJJ

    presne presne ... ja nestrpim TH,
    CB je naj naj a komu sa to nepaci nepochopim co tu hlada boha chote do riti....
    *13*
  • mám plakát

    mám mega*maxi plakát CB Tak mi pište
  • mám

    mám mega/maxi plakát CB kdoby měl zájem napište!Vyměním ho za jiný plakát než CB Tak pište protože je fakt hustej *4* *14* *14* *5* *1* *1* *7* *3*
  • Re: CB - FŮŮŮJJJ

    hele tak sem nelez když se ti nelíbí.nevím jestli raděj fandíš těm dementům TH...komu se CB nelíbí at sem nelezou *5*
  • CB - FŮŮŮJJJ

    tAKOVÝ naGeloVaní TrapáCi!kam Jste DalI mozek Holky??? *10* *4* *1* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • CB oder KP

    nO JÁ NEVÍM JAK VY ,SICE JEM VIDĚLA TEN JJICH NEW KLIP ESCAPE TO THE STARS ALE UZNEJTE ŽE KIERPILZE JSOU NEJLEPŠÍ!!!ICH Liebe Killerpilze!!Unser Lieb mich und Johennes ich kann auch ohne dich!!!!!!!!!!!-a když posloucháte CB měli by jste tomu rozumět jsou totiž němciiiiiiiiii *1* *14* *13*
  • Podporujte Strifyho&spol dál!

    Holky,hlasujte pro CB všude možně at převálcujou TH protože oni si to mnohem víc zaslouží. *14* i love Cinema Bizarre *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: jipíí CB!

    *5*vies de ta mame? *13*
  • Re: plskýýý

    KECI SAMEEEE KECI
    *13* *13* *13* *13* *13*
  • Re: Strify

    *14*napodobne.... strafi je naj... a v tej pesnicke escape tu the stars.....
    I LOVE YOU CB.... ILOVEEEE YOOUUUUU*14* *14* *1* *1* *14* *14*
  • Cinema nejsou lepší než TH

    TH nejsou lepší než CB to se nedá srovnoávat každý jsou uplně jiní... Já jsem fan obou *3* ale Strify je muck *14* *14*
  • To uzh sou lepsi TH...

    Co to yee....ty woe....yakoo ya nemam rada ani TH...ale to uzh sou fakt TH mnoohem lepsii...bozhee....=/ *9* *7* *1*
  • láskuju je

    Cinema Bizarre je jediná,dosud jediná skupina která se mi líbí...Mají super písniky...super tváře...hlavně Kiro a Staify...prostě je miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Kéž by přijeli do Plzně na koncert,ale to by mi museli ještě rodiče dovolit na ně jít...jsou super!!!! *14*
  • Re: Strify

    jj, Strify je muckózní týpek *14* *14* *14* !!!!!!!!!!! *3* *14* *3* Strify *3* *14* *3*
  • CB4EVER

    CINEMA BIZARRE SOU MEGA MRDÓZNÍ KAPELA!!!!!!!! SPOLU S MY CHEMICAL ROMANCE DOBÝWAJ NEJEN ÚSPĚCH PO SWĚTĚ, ALE I MÝ SRDÍČKO... *14* *14* *14* *14* *14* FINAL ATTRACTION=SQĚLÁ NÁLOŽ PERFEKTNÍCH SONGŮ!!! CB4EVER!!!!!!!! *3* *14* *3* *14* *3* *14* *14*
  • CInema BIzarre

    hej všichni tu máte pravdu, cinema bizarre jsou jedna z nej skupinek na světě, dneska sem na svůj blog vrazila dodela dost velkej článeček :-D...joo a mám stažený celý jejich CD jůůů *14* *14* *14* je to úžasný, jedna písnička lepší než druhá, to vám říkám, musíte si to taky sehnat, nebo vám to kdyžtak pošlu icq:345480335 *14*
  • Re: jipíí CB!

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* lidi nechapu! *7* proč tu dawate take debnilni prispewky a nepisete nic zajimaweho! *16* *8* uz mne to stwe tak bacha na mne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit