Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • =o*

    upe souhlasim s Bloody shadow yy cb sou porste yini nez tk ha wsack to widite sami!! yeah a yack ste prisli na to zhe mayi steyny styl wubec cb yedou upe yiney styl nez th wole bill yack buzna tom yack hoper a to sou prey rokeri :-D a ti dwa wolewe sou neaci neutralnni !,,,,,,,
  • CB !!!!

    Cinema Bizarre súúúúúúú naj naj naj na svetee .... nemá na nich nikto ani TH či Nightwish alebo Eva a Vašek !!! *1* *1* .... CB a hlavne Strify 4ewer !! *14* *14*
    • Re: CB !!!!

      mno,Eva a Vašek už vůbec nemaj na CB.Ale Tokio Hotel taky nejsou špatní zatím ahoj *3*
  • CB

    Cinema Bizarre suuuuu uplneee supeeeeeeer....a hlavne Yu....Strify je tiežžžž nádhernýýý a to ešte nevravím o Shinovy...je krááásny.....Luminor je zase zlatýýýý a Kiro je hnusnýýý *1* *1* *1* *1*
  • Cinema Bizarre

    Cinema Bizarre sou nejjj *14* *14*
    Mrkněte na můj blog shagy.blog.cz
    *14* *14* *14*
  • prej končí!!!!!!

    Na internetě jsem si přečetla,že CB končí!!!Je to hrůza,a úplně mě to odrovnalo!!!
    Tu máte přeložený jejich dopis:
    Vážení příznivci, milí přátelé,

    Jako kapela jsme dosáhli bodu v naší kariéře, kdy je čas, abychom mohli začít něco nového.
    Rozhodli jsme se ukončit práci jako Cinema Bizarre od nynějška a přestávku v roce 2010.

    Chceme poděkovat všem věrným a oddaným a jsme vděční za získání šance umět pracovat se skvělými, a talentovanými lidmi.
    Výsledkem jsou dvě alba, která se nám cestovat po celém světě vidět vaše tváře a hrát naše písničky.

    Ohlížíme v radosti, jsou šťastní, že je nejlepší německý nováček mimo Německo, rádi si o všech koncertech jsme hráli.
    V loňském roce byl obrovský úspěch pro Cinema Bizarre.
    Někteří říkají, že jeden by měl odejít pryč s chutí.

    Všechno je dobře, že končí dobře - sejdeme znovu.
    Zůstat věrný sám sobě.

    S Láskou Cinema Bizarre <3


    Já fakt nemůžu.....tohle přece nemůžou udělat!!!
    • Re: prej končí!!!!!!

      há há há no konečně. a pak že to nejsou rychlokvašky co brzo skončí. se vzpamatujte. buzny končí a mladičký fanynky se z toho zhroutí *15*
      • Re: Re: prej končí!!!!!!

        Naser si vole blbej!! CB nejsou žádný buzny stejně jako TH. Když se ti ta skupina nelíbí, tak si jí nevšímej a nenadávej jím, ok?? *16* *10* *13*
      • Re: Re: prej končí!!!!!!

        sláva!!konečně jsme se dočkali!:-)
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          moc se neraduj... oni se neztratí i když už nejsou spolu :-P
      • Re: Re: prej končí!!!!!!

        se poser, aby ses brzo z buzerantů nezhroutil ty.. je jich totiž čím dál víc víš? :-P
        btw. teď bys pro změnu mohl vykvasit ty
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          Drž už hubu zasranej homofobe, když se Ti tak nelíběj tak je neposlouchej a nedívej se na ně,a le drž tu svou držku
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          souhlasím s tebou
      • Re: Re: prej končí!!!!!!

        Drž hubu,ty kokote!!!Do toho tobě nic neni!!!Tohle je stránka pro fanoušky,tak proč sem lezeš,doprdele?!?!!!!!A navíc,ty nevíš,proč končí!!!Takže se do toho nepleť!!!Doufám že se zhroutíš ty!!!A nelez na stránky kapel,který nemáš rád!!!Nikdo tě tam nechce!!!!!!!!! *16* *10* *16* *10* *16* *10* *16* *10*
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          ty víš důvod proč končí?? eh...
          • Re: Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

            jo
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          já budu chodit kam budu chtít. radši se jděte zabít, že buzničky končí *1* *1* *1* *15*
          • Re: Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

            Ty jeden debilně senilní kreténe!!!Nikdo se zabíjet nebude a ty zalez někam doprdele!!Jseš fakt trapnej..ubožáku..nelez sem když se ti tu nelíbí..když CB nemáš rád lez si na něco co miluješ..Kokote
          • Re: Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

            máš dobrej e-majl....bpakoo......se to k tobě hodí.
            a di se zabít sám,ty kokote.chce tě tu snad někdo?no fuj....zrovna tebe...bléééé *9*
  • Oprava

    myslim ze to tam mam blbe...mno proste je to jedno,vse je dohromady

    http://www.tgcom.media set.it/fotosondaggio/fotosondaggio4 01.shtml
  • cb jsou neeej.

    cinema bizarre...jsou neeeeeej.miluju jeeeeeee *14* *14*
  • CB&TH jsou nej!!!!

    Já miluju úpa moc CB!!A nejvíc asi Strifyho nebo Yua,nemůžu se rozhodnout.Ale i Tokio Hotel nejsou k zahození.A Bill je z TH nej!!!I <3 Strify,Yu & Bill *14*
    • Re: CB&TH jsou nej!!!!

      COZE???????????????????? *8* *7* Strify,Yu & BILL??Ti hrablo vole ne???
      Strify a Yu to jo le BILL??????
    • Re: CB&TH jsou nej!!!!

      COZE???????????????????? *8* *7* Strify,Yu & BILL??Ti hrablo vole ne???
    • Re: CB&TH jsou nej!!!!

      aoj z CB je podle me nej Kiro pak Strify, ale kazdy ma svuj nazor. *14* ..a TH jsou taky supa skupina...nechapu proc nekdo nedokaze pochopit, ze kazda skupina hraje neco jinyho a clovek muze poslouchat vice interpretu!!!takze jek CB tak TH....a treba i dalsich milion skupin *3*
    • Re: CB&TH jsou nej!!!!

      ako mozes spajat tokoi hotel so CB? nechapem .....paci sa ti jedny alebo druhy? obaja ? no tak to nejsi prava cinemacka! cinemaci seru na billa co tvrdi ze cinemakou nechpe a ze ich styl je zvlasny .....stale v kazdom priamom prenose alebo koncerte nieco povie onich zle! asi preto ze je to ich konkurencia! bill je dement co si mysli ze je najlebsi co neni pravda co dokazal? spievat mozem aj ja ...racej nech je pekne tisko este nic poriadne nedokazal! strify aspon pomaha zvieratkam alebo tak sa snazi....boze bill by nobol as taky zli ale je total hnus a kto si to mysli ties tak nech napise do komentarou svoj nazor kto ma billa rad/a tak nech sem nelezie! CB a TH nejde dokopi!!!!!
      cinema bizarre zije
      tokio hotel hnije!!!! *10*
      • Re: Re: CB&TH jsou nej!!!!

        Viu, ja s tebu upje suhlasim *4*
        TH sou nahowno . Cinemacci maji styl,mozna nekomu prijdou jako holky,ale tim jak se oblekaji,jak ploste vypadaji,jakou maji image,ktera je vyrazna a dela CB CB..To by si spousta lidi proste netroufla. A prawe proto jsou tak originalni,proto jaci jsou.A proto je my "CINEMACCI" mame radi. *4*
  • komentář

    docela ujdou ale znam lepsi
  • :)

    ahojky lidičky nebuďte tolik zaujatí proti homosexuálům tady nikomu nedochází že to je prostě nastrojená image která se má prodávat..ale co musim uznat velmi se mi líbí písně téhle kapelky je to něco neotřelýho zajímavej hlas má to prostě náboj takže já je uznám a kdyby se chlapy odlíčili nevadil by mi i nějakej grupáček *4* berte život s humorem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit