Přejít na výpis diskuzí

Cradle of Filth

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cradle of filth

    nymphetamine je upa borecka pisnicka od krejdlaku nebo taky upa pisnicka sice je stara ale upa boze je from/form hte credll taky borecka primo andelsky *4* drsna a dablovsky *5* dobra
  • Brutal Assault

    Jedete se nekdo kouknout na CoF na Brutal Assault do Jaroměře ?
  • cradle of filth

    chtel sem jet ale nemuzu a sereme ze tam jede muj kamos a ja nemuzu jet snim ale on mi to natoci aspon na telefon *3*
  • Dusk,nic jinýho

    Jak sám Danny řek v několika rozhovorech...možná první album bylo trochu black,druhý možná trochu gothic,ale neředí se ani k jednomu...Sám tvrdí že hrajou dusk metal...Poslední dobou hodně komerčně, ale pořád dusk...aspoň ste je ale nezařadili k death metalu...to by byla urážka jak pro skupinu tak pro žánr kterej hrajou... *5*
  • Filth- man

    Učitě jo!!poslouchám je snad od tý doby co sem vylez na svět *1* Táta je prostě taky blázen do metalu! Ale Jak tak čtu originál Historii a poslouchám jak to je ak pedle mě: první demo bylo Death metal, první cd black metal atd.... ale myslim si že pořád hrajou takovej ten slabší black.... no možná dusk ale.. no Cradle of Filth to je skupina vo který by mohli diskutovat vodborníci a myslim že by se stejně neshodli... to je kapela plná záhad!! Ale muzika luxusní!! Esy tu budou tenhle rok tak už musim na Fesťák !!!! *14* *16* *16* *5*
  • ouu

    Bože kdo psal to chorobně ječící vokál? *15* *15* *15* prej chorobně ječící vokál já nemůžu *1* *1* *1*
  • bleee

    no fuuuj, co to zas vymysleli za kravinu!! bleeee, *9* *9* blee,fuuuj, to je ještě horší než kiss (kiss taky nesnášim) fuj!!!! *8* *9* *9*
    • Re: bleee

      tak by me teda zajimalo co posloucas za kidy!! *13*
    • Re: bleee

      di doprdele *8* *8* *8* *8*
      máhodou CoF sou nejnejnejnejnejnejnej a eště jednou nej *16* *16* *16*
      • Re: Re: bleee

        jj přesně jsou NEJ a ještě pro mě dlouho budou. *15* *14*
  • Cradle of Filth

    Je pravda že sou CoF dost nahuštěny(sam je teď posloucham každou chvili), ale přece jenom musim řict že SlipKnoT je lepši i když se jedna o jinej styl hudby. *5*

    *5* -rules
    *4* -sucks
    • Re: Cradle of Filth

      nn C.o.F. sou nej!!! *13*
  • rosie

    takze klavesistka C.o.F. odesla, jj ted v roce 09 a je tam misto ni naka Ashley "Ellyllon" Jurgemeyer (pravdepodobne je docasna nahrada kvuli koncertum...
  • Black metal

    Blackmetalisti jsou někdy srandovní... http://chapadla.cz/tricka-panska/Sl adky-zivot-blackmetalisty.html *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit