Přejít na výpis diskuzí

Cradle of Filth

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ouu

    Bože kdo psal to chorobně ječící vokál? *15* *15* *15* prej chorobně ječící vokál já nemůžu *1* *1* *1*
  • Filth- man

    Učitě jo!!poslouchám je snad od tý doby co sem vylez na svět *1* Táta je prostě taky blázen do metalu! Ale Jak tak čtu originál Historii a poslouchám jak to je ak pedle mě: první demo bylo Death metal, první cd black metal atd.... ale myslim si že pořád hrajou takovej ten slabší black.... no možná dusk ale.. no Cradle of Filth to je skupina vo který by mohli diskutovat vodborníci a myslim že by se stejně neshodli... to je kapela plná záhad!! Ale muzika luxusní!! Esy tu budou tenhle rok tak už musim na Fesťák !!!! *14* *16* *16* *5*
  • Loweeee

    Já mám Cradle Of Filth strašne ráda ne nemám miluju je!Podle mě je to jedna z nej metalových skupin sou božíííííí *14* *14*
  • Dusk,nic jinýho

    Jak sám Danny řek v několika rozhovorech...možná první album bylo trochu black,druhý možná trochu gothic,ale neředí se ani k jednomu...Sám tvrdí že hrajou dusk metal...Poslední dobou hodně komerčně, ale pořád dusk...aspoň ste je ale nezařadili k death metalu...to by byla urážka jak pro skupinu tak pro žánr kterej hrajou... *5*
  • BesT

    Sou nej, obcas si je rano poustim, jedna z nej pisnicek je "No time to cry", kdyz se v originale ze zacatku jenom rozjizdej tak to pride pomaly, a hned po polovine kde je ta panenka na klic ktera se toci kolem dokola z toho mrazi v zadech, pak se rozjedou a to uz se neunesu a zacnu hazet s hlavou, podle rytmu hejbu telem a podle rytmu na sebe hazu hadry *1* , potom sem uz poradne rozhejbanej a uplne svezi padim do skoly, plus si k tomu jeste obcas poustim nemesis nebo nymphetamine overdoose *5* *5*
  • m

    taky je poslouchám jen chvíli ale sou fakt luxusní...nemaj chybu... *1*
  • cradle of filth

    chtel sem jet ale nemuzu a sereme ze tam jede muj kamos a ja nemuzu jet snim ale on mi to natoci aspon na telefon *3*
  • Brutal Assault

    Jedete se nekdo kouknout na CoF na Brutal Assault do Jaroměře ?
  • cradle of filth

    nymphetamine je upa borecka pisnicka od krejdlaku nebo taky upa pisnicka sice je stara ale upa boze je from/form hte credll taky borecka primo andelsky *4* drsna a dablovsky *5* dobra
  • cradle of filth

    posloucham je jen chvily ale sou to nejlepsi metalova skupina co znam vazne borecky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit