Přejít na výpis diskuzí

Creedence Clearwater Revival

HUDEBNÍ SKUPINA 4.3.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Creedence

    Fortunate son forever!!!!!!!! *5* *8* Great!!!! *3* *5*
  • ppokony

    Tahle muzika mě doprovází už 40let a moje rodina jí v autě poslouchá nekonečně dlouho .Vlévá do mě absolutní optimismus . Je škoda že si neumím stáhnout s internetu co bych chtěl . Jsem rád že jsem se stal fandou tak skvělé kapely
    • Re: ppokony

      sno,take tech 40 let jezdim tuhle muziku a prebustrovane kytary skupiny jsou pro mne jasnym a srozumitelnym natiskem ktery mam rad dodnes a nekdo tomu asi bude rikat nadcasova muzika, cas to proveril a ten je fakt dobry kritik
  • Skvělé!

    Další ze skvělých kapel. Začala jsem ji poslouchat jen nedávno a tedy to není tak dlouho, co jsem jí zařadila na seznam svých oblíbených rockových kapel -Beatles, Queen, Status Quo, Led Zeppelin, Deep Purple, The Sweet, Slade, KISS, Rolling Stones, Pink Floyd, AC/DC a dalších. Jejich hudba je skvělá, opravdu smekám a jsem ráda, že jsem se k ní také dostala. Kvalitní rockové hudby není nikdy dost, zvlášť když jí člověk žije 24hod. denně, jako já *14* ROCK forever!!!...Hey Tonight *5*
    • Re: Skvělé!

      co jmeno kapely to pojem, tady jak to vyjmenováváš, ccr jsou osobiti a naprosto svym stylem nenapodobitelni, take jsem na jejich muzice vyrostl a zustala mi v dusi vlastne az do konce zivota,tech charakteristik by se dala napsat cela rada, ale zustanu jen u tohoto konstatovni.
    • Re: Skvělé!

      ano tato skupina se pro mne stala doslova kultem ....seskupení skvele muziky prebustrovane kytary ..muzika ccr provazela radu filmu negroidni zabarveni hlasu johna fog parada je ze jeste hraje a zije ...jaky ma elan na jevisti jeto proste kapela ktera mne provazi cely zivot a bude tomu tak i nadale ..hodne dvd mam a snad vsechna cd to tu vysla ...miluju songy ramble tamble a lodi .ale tech flaku je hodne ...no a video je to rovnou klada pro moji dusi se na tohle divat ...to mne hnedle nahazuje ...johnova foukaci harmonika to je dalsi brutus pro moji dusi ..?:
  • Je to bomba

    Hrávali sme "krídensov" už od roku 1971 na čajoch o piatej a objavili sme ich na "Laxíku".
    Som len rád, že kapela má stále svojich fanúšikov aj p toľkých rokoch.
    Marián
    • Re: Je to bomba

      ano patrim mezi ortodoxni zanicene fans ..jsem rad kdyz vidim ze tu jsou i ostatni ....
  • CCR

    CCR je kapela,kterou nejvíc poslouchám a vzpomenu na svá mladá léta.Některé jejich písničky si rád zahraji na kytaře. Když je poslouchám najdu i slzu v oku. Kdybych měl možnost sestavil bych si album písniček, které se mně nejvíc líbí.
    • Re: CCR

      ano plati to co jsem napsal nahore skvela muzika ktera mne doprovazi do mehou soucasneho kmetskeho veku, dvd hodne take dalo a jsem rad ze jsem se ho proste dozil a ze na svoj skupinu mohu takto cucet .....
  • ccr pro partyzana

    *5* mám dost často pocit,že kluci jsou mi už třicet let blíž ,než moje mamina a celá naše politická reprezentace ,myslím hudebně.Mám skoro všechna alba,ale kvalitních videoklipů je nedostatek,má někdo odkaz. A zas je jdu poslouchat ahoj všem patyzan *14* *14*
  • SLÁVA, SLÁVA

    ...ahoj klucí "krídentští"....jsem rád , že se debatuje a hlavně poslouchá tak skvělá muzika....až se divím dnešní mládeži...co to někdy poslouchá za paškvily....no ale, v jejich letech jsem asi nebyl jiný....dechovka a Pepiček Zíma mě také nebrali...
  • CCR

    Minulý týden jsem si stáhl CCR 6CD Box set.Je to paráda!To je muzika!
    • Re: CCR

      z tohoto kompletu mam goliwogs jelikoz to ostatni je na vsech ostatnich nosicich a dvd ...jak jsem napsal nahore, kultak se vsim vsudy, zvuk skupiny negroidni zpev johna fogertyho, jeste dnes ve svem veku jede a to je take parada ze ho drogy a dalsi lakadla nesrazila do hrobu nebo mu to nevymylo mozek. nikdy bych tomu neveril, ze kdyz jsem ve 14 kapelu slysel, ze se doziji takoveto konstelace
  • CCR

    Ahoj posluchači CCR. Také jsem milovníkem této skupiny už strašně dlouho a je to má nejoblíbenější kapela. Když slyším skladby jako je HAVE YOU EVER SEEN THE RAIN nebo WHO'll STOP THE RAIN tak mi tuhne krev v žilách. A to nejsou jediné krásné skladby od této skupiny. Jsem rád, že je víc posluchačů této arizonské skupiny. *5*
  • Creedence Clearwater Revival

    ... a ten vlevo v klobouku je Tom Fogerty, druhá kytara a brácha Johna Fogertyho. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit