Přejít na výpis diskuzí

Creedence Clearwater Revival

HUDEBNÍ SKUPINA 4.3.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CCR

    Rock je parádní hudba a CCR mezi to patří. Je mi 14let a Rock miluju a poslouchám ho už hodně dlouho. *3*
  • SLÁVA, SLÁVA

    ...ahoj klucí "krídentští"....jsem rád , že se debatuje a hlavně poslouchá tak skvělá muzika....až se divím dnešní mládeži...co to někdy poslouchá za paškvily....no ale, v jejich letech jsem asi nebyl jiný....dechovka a Pepiček Zíma mě také nebrali...
  • sólovky

    Je krásné, že se stále najdou nadšenci pro CCR.-) Doporučuju poslechnout si i sólové počiny Johna Fogertyho, kterého stín "starých dobrých časů" dnes provází snad více než kdy jindy. Zajímavý je také hudebně neznámý Tom Fogerty, ten je ale k sehnání spíš jen ve formátu mp3.
  • ccr pro partyzana

    *5* mám dost často pocit,že kluci jsou mi už třicet let blíž ,než moje mamina a celá naše politická reprezentace ,myslím hudebně.Mám skoro všechna alba,ale kvalitních videoklipů je nedostatek,má někdo odkaz. A zas je jdu poslouchat ahoj všem patyzan *14* *14*
  • CCR

    Ahoj posluchači CCR. Také jsem milovníkem této skupiny už strašně dlouho a je to má nejoblíbenější kapela. Když slyším skladby jako je HAVE YOU EVER SEEN THE RAIN nebo WHO'll STOP THE RAIN tak mi tuhne krev v žilách. A to nejsou jediné krásné skladby od této skupiny. Jsem rád, že je víc posluchačů této arizonské skupiny. *5*
  • PROSBA

    Je to skvělá muzika,bohužel nemám od nich nic.Prosím zkuste mě poslat nějaký skladby,nebo kde to stáhnu.
    fery.dolas@seznam.cz
    Dí k.
    • Re: PROSBA

      vše najdeš na ulož to/ nerez - celá alba ve vysoké kvalitě *3* *5* partyzan
    • Re: PROSBA

      odkud jseš? posli neco o sobe, ccr je pro mne kultak se vsim vsudy
  • CCR

    CCR je kapela,kterou nejvíc poslouchám a vzpomenu na svá mladá léta.Některé jejich písničky si rád zahraji na kytaře. Když je poslouchám najdu i slzu v oku. Kdybych měl možnost sestavil bych si album písniček, které se mně nejvíc líbí.
    • Re: CCR

      ano plati to co jsem napsal nahore skvela muzika ktera mne doprovazi do mehou soucasneho kmetskeho veku, dvd hodne take dalo a jsem rad ze jsem se ho proste dozil a ze na svoj skupinu mohu takto cucet .....
  • ppokony

    Tahle muzika mě doprovází už 40let a moje rodina jí v autě poslouchá nekonečně dlouho .Vlévá do mě absolutní optimismus . Je škoda že si neumím stáhnout s internetu co bych chtěl . Jsem rád že jsem se stal fandou tak skvělé kapely
    • Re: ppokony

      sno,take tech 40 let jezdim tuhle muziku a prebustrovane kytary skupiny jsou pro mne jasnym a srozumitelnym natiskem ktery mam rad dodnes a nekdo tomu asi bude rikat nadcasova muzika, cas to proveril a ten je fakt dobry kritik
  • CCR

    Minulý týden jsem si stáhl CCR 6CD Box set.Je to paráda!To je muzika!
    • Re: CCR

      z tohoto kompletu mam goliwogs jelikoz to ostatni je na vsech ostatnich nosicich a dvd ...jak jsem napsal nahore, kultak se vsim vsudy, zvuk skupiny negroidni zpev johna fogertyho, jeste dnes ve svem veku jede a to je take parada ze ho drogy a dalsi lakadla nesrazila do hrobu nebo mu to nevymylo mozek. nikdy bych tomu neveril, ze kdyz jsem ve 14 kapelu slysel, ze se doziji takoveto konstelace
  • Je to bomba

    Hrávali sme "krídensov" už od roku 1971 na čajoch o piatej a objavili sme ich na "Laxíku".
    Som len rád, že kapela má stále svojich fanúšikov aj p toľkých rokoch.
    Marián
    • Re: Je to bomba

      ano patrim mezi ortodoxni zanicene fans ..jsem rad kdyz vidim ze tu jsou i ostatni ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit