Přejít na výpis diskuzí

Creedence Clearwater Revival

HUDEBNÍ SKUPINA 4.3.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělé!

    Další ze skvělých kapel. Začala jsem ji poslouchat jen nedávno a tedy to není tak dlouho, co jsem jí zařadila na seznam svých oblíbených rockových kapel -Beatles, Queen, Status Quo, Led Zeppelin, Deep Purple, The Sweet, Slade, KISS, Rolling Stones, Pink Floyd, AC/DC a dalších. Jejich hudba je skvělá, opravdu smekám a jsem ráda, že jsem se k ní také dostala. Kvalitní rockové hudby není nikdy dost, zvlášť když jí člověk žije 24hod. denně, jako já *14* ROCK forever!!!...Hey Tonight *5*
    • Re: Skvělé!

      co jmeno kapely to pojem, tady jak to vyjmenováváš, ccr jsou osobiti a naprosto svym stylem nenapodobitelni, take jsem na jejich muzice vyrostl a zustala mi v dusi vlastne az do konce zivota,tech charakteristik by se dala napsat cela rada, ale zustanu jen u tohoto konstatovni.
    • Re: Skvělé!

      ano tato skupina se pro mne stala doslova kultem ....seskupení skvele muziky prebustrovane kytary ..muzika ccr provazela radu filmu negroidni zabarveni hlasu johna fog parada je ze jeste hraje a zije ...jaky ma elan na jevisti jeto proste kapela ktera mne provazi cely zivot a bude tomu tak i nadale ..hodne dvd mam a snad vsechna cd to tu vysla ...miluju songy ramble tamble a lodi .ale tech flaku je hodne ...no a video je to rovnou klada pro moji dusi se na tohle divat ...to mne hnedle nahazuje ...johnova foukaci harmonika to je dalsi brutus pro moji dusi ..?:
  • narozeniny

    ...zítra má John narozeniny, doufám, že na radiu HEY se tomu budou věnovat...ta muzika je bomba a bere mě to.. *4*
  • Creedence

    Fortunate son forever!!!!!!!! *5* *8* Great!!!! *3* *5*
  • Creedence Clearwater Revival

    ... a ten vlevo v klobouku je Tom Fogerty, druhá kytara a brácha Johna Fogertyho. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit