Přejít na výpis diskuzí

Dead by Sunrise

HUDEBNÍ SKUPINA 30.7.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny songy

    už ste slyšeli cely out of ashes?? to je děs až na par vyjimej jak condem cosi a my surfening a inside of me ale zbytek strašny *10* *1*
    • Re: Všechny songy

      no nevím ale mě se zdá že většina lidí to porovnává s LP :D což je hovadina ..
      • Re: Re: Všechny songy

        jtj ale stejně je to slaby
        • Re: Re: Re: Všechny songy

          Chester nemůže řvát tak jak na začátku LP kariéry až do smrti. Za 5, 10 let by nemohl ani mluvit.
          • Re: Re: Re: Re: Všechny songy

            no to mas sice pravdu ale vem si traba ja nwm kdo je starej treba kabaty ti taky celkem řvou ikdyž ne tolik.... a je jim ja nwm 45
            • Re: Re: Re: Re: Re: Všechny songy

              no tak Kabaty bych zrovna nedavala jako priklad to je takovy nic *1* *9* ale treba naky stary metalovy skupiny je jim treba 50 a upe s klidem si tam zarvou songy co hrali ve 20 *1* *1* *1*
  • nwm

    jako koukala sem na jeden klip od DBS uz nwm jak se to menivalo ale zacinalo to tim ze Chazz vyleze na nakou skalu a pak to je cely na ni *4* jako nic proti ale tam Chazz vypadal dooost hrozne *10* *8* *8* *8* *8*
    • Re: nwm

      No mě se zdá že tam vypadá jako dobře jako vždy ale ten ohoz moh mít jinej to je pravda..myslím ted hlavně tu košili.. bud si ji měl zapnout nebo sundat úplně. takhle to vypadá divně..
      • Re: Re: nwm

        je to trochu divný, ale tak aspoň je to ujetý a ujetý věci a lidi mám ráda *1*
    • Re: nwm

      NO TAK TJ CRAWL BACK IN *3* A MĚ SE TAM TAKY NĚJAK MOOC NEZAMLOUVÁ MOHL SE TAM ALESPON JINAK OBLÉCT *1* *1*
  • MS

    a slyšeli jste My suffering?? to je taky pecka song teda aspon mě se strašně líbí..
    • Re: MS

      No tyjo, hrozně ráda bych si to poslechla, jenže mi to z toho Chesterova Twitteru nejde stáhnout.... *9* no toje tak furt *16*
      • Re: Re: MS

        tak si to poslechni na jejich Myspace ne?? Jinak ta studiovka nemá chybu skoro lepší než CBI!!
        • Re: Re: Re: MS

          rozhodne je lepši než cbi ale ne že bi se mi cbi nelibilo jo a inside of me je tk good
          • Re: Re: Re: Re: MS

            no a my surfenig mi nejde stahnout takovej good song
            • Re: Re: Re: Re: Re: MS

              JÁ MÁM MY SUFFERING STÁHNUTÝ *14*
  • DBS

    Songy které sem zatím slyšela sou super. Hlavně Crawl back in. A doufám v to že ostatní budou taky tak skvělé ale určo jo protože když tam zpívá Chazik tak to sou skvělé už ted. Chester je prostě neeeej chlapík na světě!! *14* *14* *14* *14* A doufám že bude ještě hoodně dlouho zpívat, protože jeho hlas je až neuvěřitelné fantastiský bez toho bych nepřežila. *14* Takže at žije Chester!! LP a DBS!! *14* *14* *1*
    • Re: DBS

      To máš pravdu, taky jsem zjistila že sem na Chesterově hlasu úplně závislá, prostě nevydržim dýl než den bez empétrojky po ruce *3*
    • Re: DBS

      CBI je z toho co sem zatim slysela nejlepsi *4* myslela sem ze kdyz na tom dela tak kvalitni zpevak jako je Chazz ze by to mohlo byt lepsi ptz Chazz by na to mel *4* *9* ale jinak je to vyborny *1* *1* *1*
    • Re: DBS

      jo crawl back in je nej
      • Re: Re: DBS

        dnes už vyšla i skladba Fire.. celkem dobrá ale na CBI prostě nemá..
        • Re: Re: Re: DBS

          fire se mi moc nelibi neni hroznej ale je slabej *3*
          • Re: Re: Re: Re: DBS

            Nejlepší je ten začátek..*3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: DBS

              mno ani nwm *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit