Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blog

    Ahoj mrkněte pls na blog my-a-ti-nej.blog.cz je to blog nejen o diamond cats ale i 5angels, girls nebo don't be dolls!!!
  • Re: hej prde !!

    hej ty prde=)5angels jsou tedkon trapky trapny a myslej si o sobe kto vi co....diamondky jsou sice cool ale tky Sleping Cats ktery zacinaj jsou very very cool tak se koukněte na face Sleping Cats s fotkou blond a cigi pp
  • Pomlouvání

    Prosíme vás všechny,kdo nás nemá rád a myslí si že jsme blbý,ať sem nepíše. My vás nenu tíme sem nic psát. Ahoj vaše holky z DC
  • Omg

    Vzít flintu a všechny vás vystřílet to by bylo nejlepší muzice rozumíte jak koza petrželi zas se mic chce zvracet
  • Re: Re: Re: Milujeme DC

    Diamond Cats *14* sou lepší než ty krávy 5angels *16* *8* *5*
  • Re: Re: Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Děláš si legraci????
    Tak rpoč sem lezeš??když je nemáš ráda:((
    ?????!!??? *10*
  • Re: Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    tady mozna jo,ale stejne budou zpivat tak pro 30lidi.umnej hovno.mneli by to zabalit.chudinky
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Musíme dostat naše kočky zase na špici :))...♥
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahoj zase se hlásíme jsme moc rádi že si s vámi můžeme psát tet prohlížíme blogy o nás jste moc šikovní!!!!A můžete se ptít na co chce vaši Diamond cats! *3* *3*
  • Re: Re: Re: Re: hf

    nechci mam pravdu.DC-ujdou,5Angels-spicka,to nejlepsi.bud objektivni a uznej ,ze 5Angels jsou lepsi.
  • Re: Re: Re: iiiii

    máš úplnou pravdu jako .. když je chtějí urážet tak ať urážej ale ne tady ! já diamond cats zbožnuju a kdo ne tak nemá důvod sem lízt!!! *8*
  • Re: Re: Re: hf

    chceš se h ádat?! *10* *16*
  • Re: Re: hf

    jako ,ze 5angels jsou nejlepsi,dc nejsou spatny,ale proste nekdo musi byt nej
  • Re: hf

    máš uplnou pravdu
  • DC..?

    Ahojky..,hele má z vás DC facebook..?Moje kámošká zná Týnku a Týnku mám na FB sama si mě přidala a taky tu mou kámošku a říká že prej je to ona že všechny otázky co vědí jen ony zodpověděla dobře..!Takže vlastně mám FB na Týnku..!Jinak máte holky krásnej videoklip showbyznis ;)
  • hf

    holky jsou skvělý ale 5angels jsou lepší *14* *8*
  • Re: Re: iiiii

    hele teqilo nebo tekilkoik nebo qeto kolik je tak tobě 12 pode toho že se jmenuješ teqila tak to budeš ty kdo tu je sexbomba nebo prostitutka vis jak vipadaly nenamalovani jako ty kdyz ráno prodis *1* *1* *1* decka maji radi takovou muziku ajestli si myslis ze si hraj na damy tak nevim kdo tu pise po netu jak naka dama coura tak cau a vschni kdo je chteji pomlouvat tak jenom napiste mne se to proste nelibi
  • Co,je?

    proč nefunguje žebříček hudebních skupin?
  • ..

    Ty vole,já se jen divim že něco takovýho tahle zem dovolý:Malý spratcy co zpívat uměj leda Prší,prší se producírujou po netu jak nějaký hvězdy.Když tak na ně koukáte řikáte si,jestli je to normální?J8si teda žikám že rozhodně není!
    Vy žeknete 5angels..Já řeknu My Chemical Romance
    Vy řeknete Diamon Cats..Já řeknu My Chemical Romance
    Vy řeknete Justin Bieber..Já řeknu My Chemical Romance
    Jojo ste museli poznat že to je má oblíbená skupina a vy řeknete tu svou *4* Je to názor můj a dycky bude myslete si co chcete ale mě je to slušně řečeno jedno *4* *3*
  • pravý chodí jen na forum

    Holky z DC sem nechodí a nepíšou.Vy co se za ně vydáváte jste pěkně trapný,když se děláte a píšete za někoho jinýho.
    A pro ERIKU-musíš adresu školy poslat jejich manažerovi a kontakt na něj je na www.diamondcats.cz *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit