Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: zlatíčka

    a jakych?vitezstvi ve formacich,to ma tereza a nikca taky.
  • Re: Re: Re: Re: zlatíčka

    mrkni na diamondcats.cz a tam uvidíš že dc maj mnohem víc úspěchů než 5a!!!!!
  • sou nej

    sou nej 5angels sou blbí dc sou nej a vždicki budou sou to zlaťíčka moje nejvjetšý
  • Re: Re: Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    5angels pouze shrably uspěch diamond cats!!!!!!a ted si ho uzivaji DC jsou o hoooooooodně lepší holky fandím vám *3*
  • dc

    ja dc moc nemusim ještě hana je trochu sympaťanda že se dostala na gympl no *1*
  • ahoj

    Ahoj všichni *1*
  • Proč???

    Proč jim nadáváte ale když byly ve 5Angels tak ste jim fandili ale když teprve začínají tak jim hned nadáváte tak to fakt nechápu... A rači svůj názor říkat nebudu protože by to byla další diskuze na víc... *8*
  • Re: Re: Re: zlatíčka

    5angels-1a2 tanecnice z mistr.CR v disco dance.jedna z nejlepsich hip-hopacek.jedna z nejlepsich v aerobicu. diamond cats-promin,ale nevim co napsat.zadny uspechy nevim.pardon
  • Re: Re: zlatíčka

    5angelš = nepovedený AEROBIK a zpěv = pouze z nich vychází teplý vzduch
  • Re: zlatíčka

    no tancuji slusne.dokonale tancuji 5angels.to musis priznat.bud objektivni
  • Re: ..

    Drž hubu a nezáviď ty krávo pochcaná!
  • zlatíčka

    Včera byly u nás a bylo to nejlepší. Hoavně pak ta diskoteka s nima. Ty holky tancujou fakt dokonale
  • Re: ..

    jE VIDĚT, ŽE JSI UPLN+Ě HLUCHÁ A JEŠTĚ K TOMU ZÁVISTIVKA! kdyby byly tak špatný tak by asi tv o ně nejevila zájem. A mimochodem časy kdy 5angels byli jediná skupina je dávno pryč...
  • ..

    to sou trapky ani zpivat to neumi
  • ..

    omg opravdu miluju takovyhle trapný pipiny co se musej nasrat absolutne vsude
  • Re: Martina Tkáčová

    nesouhlas mě to baví a navíííc mám plavdu *1* krááávyyyy
  • už to víte?

    Ahoj holky.Už víte ty přihlasovací údaje?? *3* *3* *3* *3* *3*
  • Martina Tkáčová

    Tak dost nemám chut poslouchat jak se tady všichni hádáte diamond cats to uráží já nechci nic říkat ale můj názor je ten že byly staré 5angels a pak oděšli a ty nové za ně všechno schrábli nic víc nic mín.Prostě tady jsou diskuse diamond cats a komu se diamond cats nelíběj at sem nechodí a neuráží diamond cats jste s tím trapný že se nestidíte a jdete si na stánky 5angels.Kdo se mnou souhlasí!!!!
  • Re: Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    neurazej 5angels tim,ze je vubec srovnavas s DC.5angels jsou jina trida
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    nikdo vas neurazi,jenom nejste tak dobry jako 5angels.muj nazormuzu napsat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší