Přejít na výpis diskuzí

Divokej Bill

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divokej Bill

    Divokej Bill je nej skupina v ČR!!! *14* *14* *14*
  • Divokej Bill

    Je to nejlepší kapela co znam.
    Byl jsem na Letní parket Výrava (Hradec Králové 29.08.08)
    Bylo tam SUUUPER. *4*
    Jsem bydlím na východě Ukrajiny, ale v Česko jsem přijel speciálně pro to abych jsem se akorat dostal na tento koncert.
  • DB jsou ůžasníííí

    je to ta nejlepší kapela co znam...pstě pecička!!!miluju je ůpe nejvííííc...nevíte někdo,na jakých fesťácích kromě rock for people,ouvalskej bigbít hrajou???
  • Název kapely

    Jenom by mě zajímalo jestli někdo nevíte podle čeho se kapela jmenuje Divokej Bill?
    • Re: Název kapely

      Slyšela jsem, že se jmenují podle svojí písničky Divokej Bill
  • divokej bill

    prosim,podle ceho nebo jak vznikl nazev teto oblibene skupinky
    • Re: divokej bill

      PODLE ČEHO SE JMENUJOU?TO NEWIM,ALE NEDAVNO JSEM SERFOVALA PO NETU A NĚKDE JSEM ČETLA ČLÁNEK,ŽE TO NEVÍ ANI SÁM VAŠEK...
  • fotky

    fotky z koncertu 4.4.2008 KD Ostrov Havlíčkův Brod
    odkaz: http://madzo.cz/index.php?option=co m_datsogallery&Itemid=10&func=viewc ategory&catid=70
  • rtgh

    kodsjfvgehguheutg *16* *8* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *14* *3* *9* *5* *4* *5* *15* *8* *8*
    • Re: rtgh

      riurfo jfe jreqrufšučzít *5*
  • co vy na to?????????

    *3* mě se bilové líbí ale moc je nikde nehrajou nemislíte???????????????? *7* *3* *4* *3* *1* *1* *3*
    • Re: co vy na to?????????

      NN já si to nemyslím.
      DB I LOVE!!!!
      *14* *14* *14* *14* *14*
  • Chtěl bych poslat skupině dar

    Pošlte mi prosím adresu, na kterou zašlu osobní dat celé skupině, originál. L.
  • Díky !!! JSTE LIDI!!!

    Děkuji upřímně a s pokorou za píseň Bagdád, která odsuzuje americký fašismus. Vraždění dětí. Kdo jim pomáhá je naše vláda, KDU´CSL (v Bibli je NEZABIJEŠ) banda tzv. Zelených ( na jejich počest budu pálit na kopci pneumatiky) a žoldáci světa.
    Cítíte, jste lidi!!! Prošel jsem velkou část světa pěšky a "za svoje", větší dobytek, než žoldáky světa jsem nepoznal. Lojza tulák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit