Přejít na výpis diskuzí

Divokej Bill

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja

    nemůžu se najíthttp://img.osobnosti.cz/smile s/11.gif
    dance *3* pozn.red.na fotce,z toho plyne,že se musím stavit za Monikou
  • Jen počkej,zajíci

    se uvidí,jestli mají na Chinaski,jen počkejte
    • Re: Jen počkej,zajíci

      na chinaski????? to snad nemyslis vazne?? samozrejme ze maji, to nemuzes vubec srovnavat *13* *9*
      • Re: Re: Jen počkej,zajíci

        Ahoj, plně s tebou souhlasím! Chinaski Billům nesahají po kotníky!!!!!
  • db

    nikdo je nemilujetak jako ja sou to zlaticka bez kterych neumi zit!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: db

      ehmm.. devše myslim že se mejlíš,ty si jako myslíš že si jediná kdo má DB ráda?! *13* myslim že je má rádo i víc lidí mezi nima taky já *3*
      • supr skupina

        Divokej Bill je jedna z nejlepších kapel v České Republice podle mě lepší nž Kabát ale není jim to přáno jsou fakt supr Vláďa
    • Re: db

      bydlim ve městě (úvaly) odkud pochází a skoro všichni je mají rádi ale že by někdo umřel to ne *13* *3*
    • Re: db

      jo bez těch bych dokázala přežít
      • Re: Re: db

        Tohle nemyslíš vážně, že ne???????
      • Re: Re: db

        ty posraná Jano neser boha a taky mě! DB je nejlepší česká kapelka..takže di si hnít zpátky pod kámen a neml hovna na Divokýho Billa nikdo nemá!! *13* *5*
  • miluju billlllllllllllla

    divokej je super
    • Re: miluju billlllllllllllla

      souhlasim s tebou *4* *4* *14*
  • prodám

    zdravím všechny..neměl by někdo zájem o starší čísla časopisů Bravo girl a Top dívka? Levně prodám, zájemci se mi, kdyžtak ozvěte na mail
  • bomba!

    Divokej Bill nejlepší skupina co znam je to prostě booooooooomba!boooomba boooomba boooooomba boooomba booooomba booomba booooomba booooomba booooomba a ještě jednou bomba:))))))))))) *14*
  • Billáci

    Skvělá kapela, skvělá muzika!!! Tak se mi to líbí *14* *3* *1*
  • 123

    je to čupr skupina....před několika dny jsem byla na jejich koncertě a jako uplně supr...... když budete vědět kde najíc jejich víc fotek tak upčo dej te vědet... nebo spíš adamovo karlíka fotky :) JE UŽASNEJ :) *14* *14* *14*
    • Re: 123

      MILUJU adama karlíka!!!!! *15*
  • nejlepší skupina............

    To je nejlepší skupina co snad znám................. *5* *3* *14* *14*
    • Re: nejlepší skupina............

      ne ne to je snad nejhorší skupina co znám *1*
      • Re: Re: nejlepší skupina............

        vyliž si
      • Re: Re: nejlepší skupina............

        billové sou nejlepčí skupina v čr!!!! maj nejlepčí songy a nic ze sebe nedělaj sou fak bombový *5* já je pstě lavuju *14*
  • Divokej Bill =oD

    dneska byly u nás ve škole a odpovídali nám na otázky..byla to celkem zábava *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit