Přejít na výpis diskuzí

Elliot Minor

HUDEBNÍ SKUPINA 9.3.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mojiiiiiiiiiiiiiiii

    lol *14* upe nejwíc groupa...tea až po MCR samozřejmě *15* mno jako moji hoši...♥ a Ed...lol *14* *14* *14* *3* *14*
  • CZECH SUPPORT FOR ELLIOT MINOR

    Zdravím, založila jsem czech support for Ellit Minor jako účet na myspace *1*
    Pokud máte myspace, přidejte si nás do přátel!!!
    http://www.myspace.com/czechelliotminor
  • re

    zdravim, všechny co tuhle kapelu podporují a díky že jste je sem přidali. koukám, že tahle kapelka nikoho moc asi nezajímá. *9* podlě mě jsou skvělý. *1* *1* p.s. jde někdo z vás na koncert simple plan v praze??? *3* *3*
    • koncert v Pze

      no jasněě :D jedu tam s kámoškou :D když jsem se dozvěděla že budou jako předkapela tak jsem vlastně nijak nereagovala ptže jsem je vubec neznala přiznávám :X ale pak jsem si stáhla jejich album a uplně jsem se do nich zamilovala tak, že nevim jestli se víc těšim na Ellioty nebo na Simply *1* *1* tak na koncertě na viděnou, doufám že nás tam někdo neušlape.. *13* *1* *1*
      • Re: koncert v Pze

        no já měla jet taky, ještě minulej tejden, ale jelikož teď bydlim trošku dál, tak mi to rodiče zatrhli. že mě prej nepustěj když to mám 6 hodin cesty *9* *9* *9* *9* *9* tak pak budeš muset vyprávět. hlavně si to tam moooc užij a nezapomeň fotit.
        p.s. kdes sehnala to cd? já našla dycky jen 36 písničky *4*
        • Re: Re: koncert v Pze

          Ahoj ellioty znám od včerejška *1* sem do nich ale úplnej blázen už teď sou supér já je miluju!!! *1* taky bych chtěla vědět kde se daj najít ňáký y písničky ale zadarmo. poraďte prosííííííím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit