Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskuse

    Prosím vás, ze stávající diskuse je mi s prominutím na zvracení. Neberte lidem to, co se jim líbí, neberte jim radost, když dnes k té radosti je důvodů velmi málo. Můžete klidně dál mlátit hlavou o zem nebo o zeď při tzv. moderní hudbě, také vám to nikdo nebere. Vstupenky na Evu a Vaška jsou dlouho dopředu beznadějně vyprodány, zatímco na tu dnešní modernu jsou lístky vnucovány, aby kromně puberťáků tam vůbec někdo přišel. Všechny vás, co na Evu a Vaška nadáváte, lituji. Je mi vás líto.
    • Re: Diskuse

      Promiň, ale nemohl jsem nezareagovat na tenhle příspěvek:
      Já to starším lidem neberu, tato hudba se jim líbí a s tím se nic neudělá.... Ale hudbu musíme též rozlišovat podle umělecké kvality. Tobě příjde normální, že se pár absolutně průměrných,ba podprůměrných zpěváků dostane díky reklamě k takové slávě a penězům??? Nejsou náhodou lepší třeba nějaký rockový ,metalový nebo třeba popový kapely?? Kde každý hudebník musí něco umět. Třeba vetšina lidí tu evu a vaška pomlouvá z prosté závisti.Ale také je tu část lidí, kteří je pomlouvají proto,že se jim nelíbí jejich přístup k hudbě a umění a způsob jakým se prosadili.Nebo jsou jim prostě nesympatičtí. Navíc vymyslet nové písničky nebo texty, hudbu, nové album to je přece daleko složitější než pouhé přejímání a vykrádání repertoárů jiných kapel, jak to dělá ona dvojice Eva a Vašek...
      Ale chce to asi čas.... Pro srovnání: KSČM tu působí z velké části z podpory starších lidí... Pan exprezident Havel k tomu správně dodal: bude se muset počkat až starší ročníky prostě vymřou a KSČM se sama ''utopí''. V demokracii totiž většinou nelze politicko stranu zakázat (viz Dělnická strana). Podobný princip by mohl být u Evy a Vaška- vždyť je, tedy alespoň doufám mnoho lidí z mladé generace neposlouchá. Vašemu příspěvku se lze tedy usmát a považovat ho jen za snůšku keců.........J.K.
      • Re: Re: Diskuse

        s tímto názorem naprosto souhlasím, sám jsem muzikant- tubista a opravdu nevím, proč jsou tito rádoby umělci v sekci dechovka, když s dechovými nástroji nemají vůbec nic společného......
  • ozzy

    no hudbě se věnuji celý život ale jak může někdo dát peníze takovým dvěma kašparům a takovej brak si doma pouštět tak to nechápu ale lidi jsou různý. *16*
  • trocha do mlýna

    Eva a Vašek. Dvě jména , která Otův naučný slovník nespravedlivě vynechal. Vždyť kdo jiný se tak " nezištně" stará o naše seniory a uvádí je při svých vystoupeních do nirvany ? Myslím , že by nebylo od věci uvažovat o nějakém pomníku na nějakém hezkém místě před nějakým domovem důchodců.Vděční senioři by se o tento pomník jistě rádi starali a nedali by mu " zahynouti "
    • Re: trocha do mlýna

      ale dřív se musí postavit pomník Járy Cimrmana-ten si to zaslouží!!Ne ti dva kašpaři:DD *1*
  • Vitkin

    Evička s Vaškem nemají samozřejmě chybu.Mám od nich snad všechny cd,i videa.Chtěl bych jim tímto poděkovat za krásnou muziku,kterou dělají.
    • Re: Vitkin

      Ha ha ha,ty seš vtipnej jako něco...,myslíš že tim někoho vyprovokuješ aby ti někdo nadával do debilů bo co?
  • co

    Eva a Vašek,no když je jen slyším -sou mi strašně nesympatický ...nechápu ty lidi co si to kupujou
  • Proč

    Když vám tak vadí,proč lezete na jejich stránky?Nebo vám vadí všechno
  • Diskuze plná zvratků

    Koukám na tuto diskuzi a musím říct, že je jedná z 95% o puberťáckou diskuzi se špatným pravopisem a plnou zvratků. Vážení, klidně se tady vyzvracejte. Eva a Vašek vás všechny, kdo tady ser.te ty svý kydy, mají na háku. Vašek je sice šumař, který pochází z rodiny venkovského muzikanta, ale on tu svoji šumařinu dokázal prodat. Dokázal ji prodat stejně, jako prodávají řezníci párky bez masa, jak prodávají supermarkety sýry bez smetany. Lidi si ty jejich CD kupují stejně, jako vy si kupujete jablečný "burčák" či laciné víno, ze kterého se pak ožerete, hulákáte do rána a všechno rozbijete a pozvracíte. Kdyby Eva s Vaškem zůstali provinčními zpěváky, tak drtivá většina z vás po nich ani neštěkne. Jenže oni se stali úspěšnými a bohatými a to se v Česku neodpouští. Zvláště, když jsou bohatší a úspěšnější, než všichni ti rockeři, grungeři, punkeři, metalisti, tuckaři a vím cojá. Pokud Eva a Vašek zde někdy vlezli, tak se vám musí smát. I když si spíš myslím, že jsou jim všechny ty rádoby inteligentní diskuze u p.dele! *15* *15* *15* *15* *15*
    Zanadávejte si, vyzvracejte se, naklikejte si plusové hlasy a běžte si koupit do supermarketu "kvalitní" párek v akci za 40,- korun, který neviděl maso ani z rychlíku. *15* *15* *15* *15* *15*
    Holt někdo si kupuje nekvalitní hudbu, jiný nekvalitní zboží. *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Diskuze plná zvratků

      Jak se zdá tak se nejvíc chce zvracet z tebe hňupe. *3*
    • Re: Diskuze plná zvratků

      nějakej chytrej ne? *9* *9* *1*
    • Re: Diskuze plná zvratků

      Píšete mi z duše,jsem z těch článků znechucena a není mi jasné proč lezou takoví pubertáci na stránky Evi a Vaška.Já taky neotvírám stránky těch, co nemám v lásce ale taky je nekritizuji.Prosím Vás vzpamatujte se.Závist je hrozná vlastnost *3*
    • Re: Diskuze plná zvratků

      ÁÁÁ POZOR LIDI!!!Máme tady superinteligenta.Asi nějaký zkrachovalý učitel,co kontroluje pravopis.Tak zrovna Vás bych s chutí poblil.A třeba z toho jablečného "burčáku" a párků bez masa!!! *9* *9* *1* *15* *1* *15*
  • blpci

    Eva a Vašek jsou ty nejvjetší magorové a kreténi že kráva by zpívala líp.a to je co říct

    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13*
    • Re: blpci

      Tvůj pravopis svědčí o tom, že máš problémy i v pomocné škole *15* *15* *15*
  • Fotky

    Fotky z koncertu z Místku - narazil jsem na tyto stránky pozdě, ale snad vzpomínka někoho potěší
    Fotky jsou na: http://www.tompol.cz/A09galery/2009 -07-26EvaVasek/index.html
  • AUTOGRAM

    Dobrý den. Měli byste zájem, abych Vám zde napsala adresu pro jejich autogram?? Minulý týden mi už přišel poštou, měla jsem takovou radost. Pokud máte zájem, adresu Vám zde napíšu. Nashledanou. PhDr Karolína Červená.
    • Re: AUTOGRAM

      Ahoj.
      Byla bych velice ráda, kdybyste mi zaslala kontakt na Evu a Vaška.
      Byla bych velice ráda, protože nikde jsem kontakt nenašla.
      Děkuji předem. Vlasta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit