Přejít na výpis diskuzí

Iné Kafe

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    Iné kafé je fakt parádní skupina,bohužel se tu o ní nic nepíše,ale je to Skupina s velkým S *3*
    • Re: Super

      jj mas pravdu ine kafe je najlepsia slovenka skupina teda bola *9* *9* ..skoda ze sa rozpadlaaa ale aj tak je najlepsiaaa
  • mno

    milujem vratka je pekny a skoda ze skoncili *9* *9* je mismutno neviete kde byva
    • Re: mno

      v Bratislave na pionyrskej
  • Iné Kafe

    Iné Kafe pro mě ta nejlepší skupina která může(mohla)být,jejich hudba a texty mě maximálně zasáhli,jsem vděčná za oba koncerty po rozpadu kapely *3* byly to neuvěřitelný zážitky na který,když si vzpomenu běhá mi mráz po zádech ještě teď *14* Tahle kapela je opravdu legendou československa *5*
    ĎAKUJEM VÁÁÁM..... *14* forever!!!
  • ine kafe vede!!!

    Ine kafe je nejjj.... *14*
  • nejjjj

    je to ta nejlepsi skupina na svete ale skoda ze budou mit koncert v praze ja bydlim pri ostrave takze to bude dost daleko ale chtel bych tam hrozne jit ale nejvic bych chtel jejich autogram
  • IK

    Inekafe,nej kapela co kdy mohla vzniknout a je to moc veliká škoda že nejsou spolu:-(,byli báječníí:-(,jedině že by sme začali věřit na zázraky,zdrawííím všechny fanoušky Kafáákůů!!:-*
  • Lístek na Iné kafe

    Ahojte. Mám lístek na víc na zítřejší koncert. Omarodila kamarádka. Jestli má někdo zájem prodám ho za cenu z předprodeje zítra před koncertem. 604 152 832
  • Sou zpatky!!!

    Sou zpatky!!!29.5.2010 praha!!!musim tam bejt,sou nejlepsi!!!! *1* *4* *14*
  • INéé kaféé!!

    Iné kafe je nej skupina na celým světě...ne jenom na slovensku:o)A to že se rozpadli je smutný, ale tak zbyli nám po nich cedka s mrtě songama a teď prý bude aj dívko..tak fajne ne:o)World should to be happy!!! *3*
  • nééééééééé

    nééééééééééé už zkončili nééééééé *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit