Přejít na výpis diskuzí

Iné Kafe

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • njn

    o týdle kapele sem se dozvěděla náhodou a nechtěla bych to měnit!Nejhezčí písnička podle mě je Rááno!kdo by jí chtěl tak se ozvěte ráda pošlu. *3*
    • njn

      A ještě mám písničku pribeh taže zájemci pište na email.
      • Re: njn

        Hoj. to jsi na tom docela blbě.. :D já myslím, že většina fandů má celou diskogafii - Situáciou a Kachnami počínaje přes Príbeh, čumila, bez udania dovodu, Je tu niekto.... No a ještě třičtvrtě roku a bude tu BEST OFF :D - už se nemůžu dočkat... *3* *3* *3* *3* *3*
        • Re: Re: njn

          No jo třičtvrtě roku už ubehlo ale bohužel si ještě počkame!! *9* ale co aspon sa máme na co těšit *3* *4*
  • Ináči

    Zdravim.Inaci jsou hodne good skupina a pro jejich verny fanousky mam skvelou zpravu.Nekdy behem unora,datum presne uz nevim,maj koncert!!!!!!Staci kdyz se kouknete na stranky O2 areny,n sekci program je to napsany co a jak!!!!!
  • klasika

    Tak tohle je opravdu SILNÁ káva! *5* Nejdřív sem od nich znal jen ty největší fláky a popravdě mě to jejich punkový "pravdářství" nák nelákalo. *1* Sem si říkal, že si hrajou na slovenský Offspringy... měl sem víc předsudků, než intelektuál na diskotéce! *3* Pak sem se dozvěděl, že zpěvák s tim praštil a dal přednost kariéře dopravního pilota. I přes obrovskou popularitu kapely. To musí bejt fakt charakter, řek sem si. *4* Tak sem si stáhl jejich albumy a konečně mi došlo, jaká je to punkrocková klasika!!! *3* V ČeskoSlovensku unikátní klenot! Neni třeba víc to rozepisovat, bohužel skončili v tom nejlepšim (geniální pacifistická hymna spomienky na buducnost je bezpochyb jedna z nejlepších protiválečnejch songů všech dob- až zamrazí). *16* Co mě sere nejvíc? Že se už nedá sehnat originální album príbeh- ten obal je senzační!!! *8*
  • Lístek

    Hoj, zbyl mi ještě jeden lístek a nevim komu bych ho dal tak jestli někdo chcete pište na ICQ 191537970 určitě se domluvíme ;-)
  • dva listky navic

    Ahoj lidi, zbyi mi na kafače dva listky...dejte vedet a domluvime se
  • Iné kafe

    Kafáci byli a pro mě furt jsou tou nejlepší skupinou na světě. Je velká škoda že přestali hrát. Pro mě a pro mnohé velké neštěstí a velká ztráta. Zbožňuju je *14*
    • Re: Iné kafe

      ani nevím *7*
      • Re: Re: Iné kafe

        Co nevíš?!!! jasně že je to vela škody!!!
  • best

    nejlepší Punkrocková skupina na světě *14* *14* *14* *4*
  • Iné Kafe

    Iné Kafe jsou ta nejjjjjjj skupina kterou znam *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Iné Kafe

      to jo *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ine Kafe

    měli by znovu začit hrat!! určitě by to mělo budoucnost sou nej nej nej *3* *4* to by ale vratko nesmel chtit byt pilotem no.... *9* kdo ví třeba jednou bude nějaký comeback... *3*
    • Re: Ine Kafe

      Je pilot,ae stejne je COMEBACK!!! *14* *1* *4*
    • Re: Ine Kafe

      ty nevis ze meli 31.1.2009 koncert v praze ja to mam na cedu *3*
  • :-)

    ten text Vzpomienek na buducnosť mě fakt dostal... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit