Přejít na výpis diskuzí

Katapult

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to smutné

    Je to velmi smutné,když ze světa odchází člověk,který dovedl od srdce bavit lidi.Často si pouštím Vaše DVD Poslední koncert na rozloučenou.Když je mi smutno a mám depku,vždy mě toto DVD všeho zbaví.S přítelem jsme se bohužel díky naším službám na Vaše poslední koncerty nedostaly.Rádi Vás posloucháme.Chtěli jsme na vlastní kůži zažít tu skvělou atmosféru na vašem koncertu.Je to bolestné pro nas fasnoušky.Bolestnější toje pro lidi,kteří mu byli blíže.Oldo upřímně Vám přeji upřímnou soustrast i spolu se svým přítele Viktorem,mojí setrou Jitkou a jejím přítelel Ivanem.Vím,je to těžké ztratit kamaráda,ale život jde dál,drž se.Katapult pro nás žije dál.Hana+Viktor+Jitka+Ivan
  • Poděkování

    Dědku děkuji
  • DVE RUZE KREPOVI

    DEDKU DIKY ZA VSECHNO CO SI PRO ROKOVOU MUZIKU UDELAL.V NASICH MYSLENKACH ZUSTAVAS S NAMA.SBOHEM AT TI JE ZEM LEHKA. *4*
  • Sbohem legendo našeho mládí

    Je nám líto, co se stalo.Dlouho v noci jsme si pouštěli DVD a vzpomínali.....bylo to fajn, milovali jsme Kaťácký koncerty......I nám tekly slzy....
  • KaŤáci

    Kaťáci díky!
    • Re: KaŤáci

      Katáky poslouchám od svých snad patnácti.A budu stále vzpomínat na na koncerty na tuto trjici Rˇíha,Dědek a Kohout.Jdu s kámošem zapít dědka.Oldo drž se!!!!!!
  • Dědku hobluj...

    Dědku slzy to nespraví, zahobluj nahoře andělům at´ je tam veselo jako bylo s Tebou tady.Díky za krásná léta.Oldo drž se.
  • Sláva tobě.

    Je mi to líto, znala jsem ho osobně ještě z vystoupení v Kvičovicích a Stodě. Upřímnou soustrast, budeš nám moc a moc chybět.Nikdy na tebe nezapomeneme...
  • Katapult

    Smuteční kondolence.Upřímnou soustrast.
    Jirka Dědek Šindelář.
    Je mi ho moc líto.
    Nezapomeneme!
  • Katapult

    Milý dědku tečou mi slzy , budeš moc,moc chybět,měj se v tom nebíčku ! O L D O musíš jet dál sám ,DRZ SE , jsme s tebou !!!
  • Někdy příště

    Odešel skvělý chlap,muzikant a nejznámější ,,Děděk" u nás.Takže pane Sindelář,budiž Vám země lehká.Nemám slov snad jen Někdy příště.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit