Přejít na výpis diskuzí

Katapult

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojín XY hlásí odchod

    Hudba Katapultu byla muzika učňovské mládeže. Je mi 47. Vím o čem mluvím. Vlaky v hlavě = Smoke on the Water. Poprvé jsem tento riff slyšel naživo od nich.
    Dědku,byl jsi fakt dobrej, budeš chybět.
    Vzpomínáme a nezapomeneme !!! *4*
    • Re: Vojín XY hlásí odchod

      Ahoj, jsme s manželem taky v Tvých letech, vzpomínáme na bezva koncerty v Plzni v Besedě, výbornej koncert loni v květnu v Lokti nad Ohří, Olda to tam rozjel, lítal, všude ho bylo vidět a slyšet, mělo to nepopsatelnou atmosféru, těšili jsme se na poslední šňůru a jsme smutní, co se stalo. Budeme poslouchat alespoň z nosičů a vzpomínat.....
  • dědek

    Zdrcujicí zpráva,nemám slov, snad jen DĚDKU DÍKY ZA TY ROKY,CO JSI NÁM HRÁL!!! na to nikdy nepůjde zapomenout MOC DÍKY.
  • SBOHEM DEDKU

    Velka skoda legendy.V mojich 15 letech jsem na Katapult zacal chodit/to se psal r.75/ a do dnes je velmi rad posloucham.A zvlast Dedka s jeho charisma...DEDKU,bud s bohem.....
  • diky

    ani nevim jak to napsat. je mi lito odchodu stale se sklebiciho basaka. Oldo rekni dedkovi na posledni ceste diky. diky za perfektni zazitky a radost spojene s vasi hudbou. p
  • Rozloučení

    Katáci jsou moje krevní skupina.Jen velká škoda Dědka. Na to nejsou slova .Sbohem
    • Re: Rozloučení

      je mi líto, že s ním odchází i mé mládí.To byla kapela, která oslovila v dobrém slova smyslu nás, kteří jsme snili o muzice..Velký dík.
  • katapult

    www.kataci.estranky.cz
    long live katapult *5*
    • Re: katapult

      kATAPULT JE SRÁGORA *5*
      • Re: Re: katapult

        ty seš čurák , jako lampa,chtěl bych tě potkat venku,posral by ses mi v náruči!!!
        • Re: Re: Re: katapult

          myslel jsem to na autora OK1XB !!!
          • Re: Re: Re: Re: katapult

            detku klanimse strasne toboli kdiz zemre nekdo takoviho kalibru *4* *4* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: katapult

              Chtel bich vedet kdy ma dedek pohrep prosim a kde dekuju a ozvitese *4*
      • Re: Re: katapult

        Čo je to šlágora?
        • Re: Re: Re: katapult

          Prostě hnus
          • Re: Re: Re: Re: katapult

            V tuto chvíli bys takhle neměl psát!!!Tím myslím OK1WB!!!!Dědek byl skvělí človek a basák.At je mu nahoře dobře.Oldo jed dál.Uřímnou soustrast!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: katapult

            Nevíš, o čem píšeš.To je teprve hnus.
          • Re: Re: Re: Re: katapult

            katapult jsou legenda a profíci,na které chodí lidi už 40let právě proto,že se jim ta hudba líbí,to je pro mě hodnocení!!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: katapult

              Katíci jsou skvělí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit