Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiss jste nejlepší kapela na světě *14* *14* *14*
  • Nabízím k prodeji sbírku LP, CD a knih skupiny Kiss (cca 30ks), ve velmi dobré stavu.
    V případě zájmu mě kontaktujte na tel. 604 685 150, Michal.
  • a koncert 2013 uš se blíží *1*
  • Double Platinum

    Nechce někdo koupit za rozumný peníze Limitovanou edici na Vinilu sou to dvě desky v dobrém stavu. Představuji si za to tak 1500-2000Kč
    • Re: Double Platinum

      Čau,čau ,za D.Platinu chceš moc,včera jsem koupil japonskou´s OBI za 700,. Sbíráš předměty KISS ?.
  • KISS JSOU BOŽÍ

    Je mi 13 a KISS sou nejlepší skupina co tu kdy byla.Ale z dnešní doby je mi zle
    všude enem hannah montana a JONAS BUZNY
    • Re: KISS JSOU BOŽÍ

      Úplně s tebou soucítím! :D Kiss je BEST skupina!
  • koupím

    ahojky, kdyby někdo měl knížku KISS BEZ MASKY a už ji nechtěl, ráda odkoupím!!! na ceně se dohodneme kontakt: imboska@seznam.cz
    • Re: koupím

      tak jo, díky, už mám, hezký den přeji *1*
    • Re: koupím

      Ahoj ještě sháníš knížku ? 604 636 458 *3*
  • KISS

    Cau KISS jsou best !I kdyz uz je to tahne na stare roky jsou porad dobri a dobri...Stanley ma 58 let a postavu ma porad dobrou.Uz to sice neni to co byvalo Eric(S)a Tommy (T)(pro ty co maji radi Ace nebudte sklamani kdyby nefetoval a nehulil hral by s KISS jeste ted..) jsou sice dobri ale ta stara sestava byla mozna lepsi ale ja si to nemyslim..Tahle skupinka az zanikne bude to skoda..ale doufam ze daji aspon jeste ty dva roky to budou mit vyroci 40 let.Ok diky a cau..
  • Koncert??

    Prosím z jakého koncertu je tato ukázka?
    http://www.youtube.com/wa tch?v=xfVq -PNp1f8

    Vyšlo to na dvd??
    Diky za odpověď *3*
  • videoklip

    http://www.youtube.com/watch?v=xfVq -PNp1f8
  • KISS

    Kiss jsou nejlepší hudební skupina. Mají vlastní styl. Snad všechny jejich songy jsou bezvadné. Jsou dobré písně i od jiných skupin ale ty od kiss jsou prostě BEST !!
    Květnový koncert byl výborný. Sice nepřekvapili, ale ani nezklamali. Ovšem co se živé reprodukce týká, je to samozřejmě výborný zážitek.
    Tak long life Kiss !!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit