Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pop???

    Mam sice rád hodně tvrdou muziku,ale KISS jsou prostě rocková kapela a basta.Nebo si snad někdo myslí,že by takový Anthrax hráli POP???....viz jejich cover Parasite.A to že KISS udělali semtam nějaký to Shandi?Takových kapel je . . třeba Judas Priest - Before The Dawn.Nebo je to snad taky POP??
    *1*
    • Re: pop???

      ale hovno ani nevíš co kiss vsechno dokazali kretene
    • Re: pop???

      Ty prase,co urážíš Kiss!!! *16*
    • Re: pop???

      Anthrax určitě nejsou popová kapela.Každá kapela tu a tam udělá nějaké slabší album.Viz Metallica Black album,i když po pravdě řečeno,mě se líbí.Ale kde byl Kiss před mnoha lety a kde je dnes? Poslechni si první alba,poslechni si pár posledních.V tom je přeci velký rozdíl.Ano,každá kapela se někam posunuje,všichni stárnem.Ale třeba AC-DC je stále stejné.Podotýkám,že nejsem jejich fanoušek.
      • Re: Re: pop???

        Pavlos,ani AC/DC nejsou pořád stejný,na to pozor.
        A KISS??Byla tu řeč o tom,jestli jsou nebo nejsou rocková kapela.Podle mě prostě jsou.A nemusim ani poslouchat jejich první alba,znam je nazpaměť.A mam poslouchat poslední?Klidně,proč ne.....to neni rocková muzika?A co to tedy proboha je?
        Dam jeden příklad.Určitě ti něco řiká jméno Vincent Fournier alias Alice Cooper.Zcela jistě znáš jeho alba.....taky prošel velikou proměnou,podobně jako spousta jiných.Ale že by to nebyla rocková hudba?????
  • super

    kiss je super kapela
    VALIJOU:DDDDD *3*
    • Re: super

      jopjopjop
  • Kissáci

    Kiss je nejlepší GLAM rock, který mohl kdy vzniknout. Je to legenda, kterou nepředčí sebelepší novodobá kapela. Kiss jsou jedineční, ať už stylem oblíkání, tak zpěvem a hraním. Každá píseň od nich je balada, skvěle se poslouchají, jsou velice melodické, dobře zapamatovatelné. Někomu se může zdát, že jsou jednoduché, ale... v jednoduchosti je přeci krása :)
    • Re: Kissáci

      Máš pravdu...oni jsou prostě BÉÉÉÉST..nikdo na ně nemá...ani t posmolení Beatels
      • Re: Re: Kissáci

        v klidu kámo ale..beatles byli geneho vzor tak radši drž pec v klidu.
  • kiss

    You wanted the Best, You got the Best!!!!! *14* KISS *14*
    • Re: kiss

      The hottest band in the world. KISS

      Ted' to sedí ne? *3*
      • Hard Rock

        KISS hrají Hard Rock,ale vzhledově je to Glam metal.Nevíte někdo něco o KISSology vol.2?...dostane se do Evropy?...díky
    • Re: kiss

      Přesně tak úplně to sedí *3*
  • ...

    Kissáci jsou jako HANNAH MONTANA!!!!neni to FAMÓZNÍ?! *14*
    • Re: ...

      já to nechápu
    • Re: ...

      *16* Hannah Montana je nejvetsi svine *1*
      • Re: Re: ...

        Hannah Montana je jen pro vygumovane nactilete a senilni magory.Zato Kissaci to je pro fainšmekry co milujou pořadny nařez.Staři paprdove co to pořad umi *5*
        • Re: Re: Re: ...

          Tak hele, já jsem nástiletá a Hannu Montanu nesnášim:-D A kiss se mi náhodou mrtě líběj, i když teda víc preferuju guns 'n roses :-D Jenom nesnášim názor, že všichni náctiletý poslouchaj Montanu a Jonas brothers, to totiž vůbec není pravda. Některý z nás maj i dobrej hudební vkus:-D.
      • Re: Re: ...

        to teda ne!ty ses svině!svino jedna!
        • Re: Re: Re: ...

          hele sklapni ty fifleno strč si tu heknu někam kdyyž ani neumi zpivat vsechny koncerty jsou na playbak *1* *5*
          • Re: Re: Re: Re: ...

            typická slepice,co de prudit.Protože nikdo,opakuju nikdo neposlouchá kiss a hanu vantonu či co....má meno jak vata
  • videoklip

    http://www.youtube.com/watch?v=xfVq -PNp1f8
  • znovusetkání?

    před lety jsme se potkali v Praze na koncertě KISS,já byla namalováná jako Gene.dala jsem ti adresu a telefon do Francie,kam jsem odjela hned po koncertě.když jsi mi do Francie volal,už jsem byla zpět v Čechách.bez kontaktu na tebe..třeba se sejdeme za 14dní znovu na koncertě?!?! *3*
    • Re: znovusetkání?

      Tak to také doufám, že se tam sejdeme Keltko *5* *3*
      • Re: Re: znovusetkání?

        určitě ....já tam chybět nebudu *14* *3*
        • Re: Re: Re: znovusetkání?

          Jo a jak tě poznám, zase budeš namalovaná jo? *3* *14* To ti to tedy bude zase slušet! *4*
  • Nejoblíbenější album

    Taková menší anketa:
    Který album KISS se vám líbí nejvíc? Napište sem svý tři nejoblíbenější alba:
    Tady jsou moje nejoblíbenější:
    1)Music From The Elder
    2)Destroyer
    3)Crazy Nights
    • Re: Nejoblíbenější album

      1. Love Gun
      2. Destroyer
      3. Unmasked
    • Re: Nejoblíbenější album

      1.)Destroyer 2.)Lick it up 3.)solové album Petera Crisse To jsou má nejoblíbenější alba od KISS,ale jinak mám ráda všechny. *14* *14* *14*
      • Re: Re: Nejoblíbenější album

        ALIVE !
    • Re: Nejoblíbenější album

      Moje 3 nej alba:
      1) Destroyer
      2) Dressed To Kill
      3) Lick It Up
  • KISS

    KISS jsou FOREVER BAND! Nemyslím že jsou zas tak staří! Jsou i starší a ještě válej! Jsem rád že se naše armáda rozrůstá ve všech věkových kategoriích!Když jim zdravíčko vydrží tak si myslím že 40 let s KISS oslavíme!!! Těšme se na další jejich koncert!!!
    • Re: KISS

      Mnooonevím nevím,když jsem si poslechla písničku HEAVENS ON FIRE V PODÁNÍ2008 tak mírně pochybuju..ale co...kdo ví..=o)
      • Re: Re: KISS

        Halt některý písničky už nebudou a ani nemůžou znít stejně jak na albu, přece jenom žádnej zpěvák neuzpívá v 60 to co ve 30.
      • Re: Re: KISS

        Buď optimista! Jestli je miluješ tak ti to vadit nebude! Všichni stárneme a v šedesáti už to není ono jako třeba ve třiceti!!!
        • Re: Re: Re: KISS

          simmons nechlastá nehulí a je to vidět jako zamlada
          • Re: Re: Re: Re: KISS

            Cetl jsi Heroinove deniky? Tam by ses docetl, ze Gene nechlasta, nefetuje... ...on jen sousta
  • anketa č.2

    jednoznačne elder.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit