Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hledáme lidi do Lordi revivalu!!!

    Zdar. Zakládáme Lordi revival a hledáme kytaristu, bubeníka a klávesistku. Tak jestli máte rádi tuhle skupinku a chcete hrát jejich muziku, tak neváhejte a ozvěte se na Zahanator@seznam.cz. Praha a okolí. A masky BUDOU! ;)
    • Re: Hledáme lidi do Lordi revivalu!!!

      věková hranice? a proč jenom Praha a okolí!!?? To není fér já chci takýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • fotky

    Existuje jejich naka fotka kde sou bez masek!!!!! *8* *16*
    • Re: fotky

      jj sou hodne fotek staci kdyz napises lordi bez masek na seznamua tam se ti to ukaze
    • Re: fotky

      Lordiii ♥♥♥
      jj když se podivaš na google urcite se nejaka najde *1* traba tady http://tyninblogis.blog.cz/0702/lordi-bez-masek *1*
      • Re: Re: fotky

        K těm maskám...je blbé, že už skoro všichni ví, jak vypadají bez masek, bulvár zničil jejich utajovanou image *8*
        • Re: Re: Re: fotky

          "Není to jen o ukrývání naší identity, je to halvně o image. Přestavte si, že by Snta Claus přišel k dětem, udělal ?HOHOHO,Veselý Vánoce', pak si sundal vousy, a řekl: ,Mimochodem, jsem váš otec' "
          [Mr.Lordi, 19.11.2010, VIP Zprávy TV prima]
          LORI 4EVEr! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: fotky

          Jo souhlasím! nechapu,ze bulvar musi vsechno znicit.....
  • lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

    *1*
    • Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

      lordi sou nej (p rammstein) vy dvě vylízaný plešatý sračky......slipknoty taky nepomlouváme...tak se neserte do lordů *16*
      • Re: Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

        Lordi sou nejlepší!!!!
    • Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

      blabla ty seš jen ubohej debil co nenazpívá ani to *5*
    • Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

      No jo vždycky se najde nějakej ten debil,co je pomlouvá...
      blabla: jdi do prdele! piš si to do diskuzi pro slipknot a ne k Lordi!!
      JSEŠ OPRAVDU UBOHEJ!! *16* *16*
      • Re: Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

        ne asi! Lordi sou sqvělí! a esi máš jinej názor tak si ho mysli a nepiš! a eště k tomu ne do jejich diskuzí! *10*
    • Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

      to maš pravdu lordi jsou hnusní starý plešatí debilní vykouřenci výmto protože jsem je viděl bez masek a jsou tak hnusní že chapu že nosej ty masky hodně jim to vylepšuje vyzáš.jo a slipknot jsou jen o m alo horší.to si radši poslechni punk.
      • Re: Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

        JO? A já se vsadím,že TY seš starej plešatej děděk! A pokud si viděl ty fotky správně, všichni maj krásný vlasy!!! a rozhodně nejsou straší než ty....(beru to zpět v případě,že je to pod 20,ale v otm případě musej být tvoji rodiče stejně staří a dokonce straší než LORDI! takež být tebou,zklidnila bych se!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *8* *8* *8*
      • Re: Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

        Ty nesnášíš LORDI a SLIPKNOT a já nesnáším PUNK!
        Navíc,já poslouchám aj SLIPKNOT aj LORDI a de to upe v pohodě,takže se zklidněte! *13* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

        vy ste blbi, kazdej ma rad neco jinyho ale nekeri inteligenti proste musej kritizovat ... Hard rok, heavy metal a pod je muj ... ja treba nemusim sklipknoty, ale kritizuju to snad??? *13*
    • Re: lordi jsou nejhnusnější skupina na světě lepší jso slipknoti ty sjso nej a né tuty finský sračky

      to maš pravdu lordi jsou hnusní starý plešatí debilní vykouřenci výmto protože jsem je viděl bez masek a jsou tak hnusní že chapu že nosej ty masky hodně jim to vylepšuje vyzáš.jo a slipknot jsou jen o m alo horší.to si radši poslechni punk.
  • Lordi 4ever

    Lordi sou the best i love Lordi a kdo si mysli opak tak at .................
    LORDI 4EVER *14* *1* *14* *15* *5* ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • lordi

    Lordi jsou good kapela. *1*
  • I ♥ LORDI

    Lordi are good group !!!
    I ♥ lordi !!!!!!!!!!!!!!!!!
    LORDI *14* *14* *14*
    • Re: I ♥ LORDI

      Yeah!!! They are amazing and handsom <3 *14* a vy hosi co tvrdite že jsou hnusny tak asi pouze zavidite a vite co je mi vas lito *5*
  • ..

    super skupina
  • koncert Pc-16.3.

    Ahoooojky,tak jak se těšíte na zítřejší koncert???teda pokud jedete xD
    • Re: koncert Pc-16.3.

      Ja sice zitra nejedu jedu pozitři do ostravy ale stejně se šileně těšim.
      *16*
      • Re: Re: koncert Pc-16.3.

        taky jsem byl v ostravě
  • Lordi-koncert

    Ahoj..cože ? lordi tu budou mít koncert ? kdy kde ? ..prosím napišté :D *15*
    • Re: Lordi-koncert

      Ahojky koukni sem *3*
      http://www.mastersofrock.cz/www/i ndex.php?viewitem=3071
  • I LOVE LORDI

    ahojky newíte jestli budou mít někdy koncert v liberci?? *3* byla bych mocinky ráááda :-) *1* *14*
    • Re: I LOVE LORDI

      ahoj, o liberci nikde ani slovo. jen pardubky, plzeň a ostrava. taky bych brala liberec *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit