Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • album

    caf, chtel sem se zeptat jestli by bylo mozny upravit alba...kdyby ste se zajmali o novinky u Lordu tak byste vedeli ze ted v unoru budou vydavat Zombilation...bude to v podstate Best of Lordi najdete tam 19 songu jako Hard Rock Hallelujah, WYLAM nebo Monster Monster
  • koncert

    jj chtěl bycj jít na koncert lordů v ostravě *3*
  • i love lordi

    ja zboznujü lordy ae upe hafo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • Lordi 4-ever

    Už jste slyšeli o nich ty povídačky, jak Mr.Lordi vysvobodil Kitu ze spárů zlího hadího démona,nebo jak se setkal s Amenem?
    Je to fakt super, zajímalo by mě, kdo to u nich vymýšlí.
    Je to napsané v součastných členové na blogu.Tady je adresa www.lordinavzdy.blog.cz *15*
    ten blog mám jenom tři dny,tak toho tam ještě hodně chybí,ale budu se to snažit doplnit. *1*
    • Re: Lordi 4-ever

      Ano, četli, protože sem to celý překládala já pro použití na MÝCH stránkách, odkud si to sprostě okopíroval a ani si se nezeptal... díky moc, seš fakt fér *10*
  • NEJSI LOUTKA,ŽIJEŠ TY NENECH OSTATNÍ ŽÍT ZATEBE

    ja Lordi miluju jsou skveli stve mne ze jsem nebila minuli rok na Benacky oni tam bili *8* ale i tak je proste zboznuju *16* *5* *14*
  • Prosím o pomoc

    Ahojte všetci som veľký fanúšík skupiny LORDI a chcel by som na Slovensku zriadiť takisto fanclub LORDI.Prosím o pomoc chcel by som poradiť od človeka, ktorý tu založil tento fanclub.Ďakujem
  • pardubice

    Na pardubickém koncertě (16.3.) bude mít Awa narozeniny. Jistě všichni chápete, že je to příležitost se ukázat jako skvělí fanoušci. Proto všechny prosím, aby se zapojili do této akce. Před prvním přídavkem (to zamená, když Lordi odejdou z podia a my se je pak jako vyřveme zpátky a oni se vrátí), zazpíváme všichni písničku "Happy Birthday" pro Awu. Jsem si jistá, že ji to velice potěší.
    Apeluju na všechny, co si tohle přečtete a jdete na tento koncert, šiřte tuto informaci dál, ať se o tom dozví co nejvíce lidí. A všichni co máte web nebo blog, zkopírujte prosím tento text a vybídně též ostatní, aby to šířili dále. A dejte si tam tento baner na podpoření akce. Děkuji všem!!!
    • Re: pardubice

      Ahoj, možná to víš, možná ne, ale Awa má narozeniny 3.3. mrkni se na jejich oficiální web a tam to najdeš...http://lordi.fi/
      • Re: Re: pardubice

        Asi tě zklamu, ale na lordi.fi je to blbě. Zjišťovala sem si to *3*
  • plzeň-koncert ?

    jupí, voni budou mít v plzni koncert? *14*
    tak to si musim jece zistit tyjo *14*
  • Web

    Mrkněte se na mojí novou stránku o Lordi. Najdete tam nejobsáhlejší historii kapely a podrobné charakteristiky členů a všechno v češtině. A samozřejmě další zajímavosti ;)
    www.czechlordi.ic.cz
  • LORDI

    Božínku jsou pecičkový miluju je a už se těším do plzně na jejich koncert!!!! *14* *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit