Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LORDI je na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/230-Lordi
  • Vystižné

    Co na nich říct..., snad jen to, že jsou opravdu tak krásní, že všichni šlechtičtí lordi i se svým vyznamenáním se mohou schovat, třeba do rakve... *4* *13* *5*
  • wow

    ahojte vsetci lordi su uplne uzasny a awa je naj naj... *1* stale ich pocuvam na youtube.com su super a maju uplne blazdnive videoklipi... *15*
  • jooo

    jako kostymi maj good ale proste nejsou muj sty l ja raci mcr
    • Re: jooo

      to asi nejvíc poslouchám právě Lordi a MCR *3*
  • Lordi

    miluju lordi ale ten zpěvák bez maskyje vááážně hnusnej le s maskou ho MILUJU *3*
  • Lordi♥♥♥♥

    *14* *14* blood red sandman *14* *14* *14* *14* hard rock hallelujah *14* *14* Miluju je!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je libo Lordy

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • lordi

    ja miluju metal a LORDI ze vseho nej jsou super *16* *16* *1* *1* *5* *5* *5*
  • ***

    Jooo Lordi upe superní skupinka dajou se poslouchat pořád a majou takovej osobitej styl...a upe už se těším na WMOR pač tam budou vystupovat a věřím tomu že to bude nezapomenutelná show s upe dobíma efektama a dobou hudbičkou *3*
    • hafo

      lordici se nej a sestřenka na nich byla live a kdybi meli volno tak jedu taky *9* *9*
  • huráááááááááááááááá ááááááááááááááááá

    Já mám nejradší Ámena ale ale líbil se mi Magnum kterej už s nima není a moc se k nim nehoddil ale prostě hrál dobře. super masky, boží písničky. Těším se na film. *16* *5* *10* *3*
    • Re: huráááááááááááááááá ááááááááááááááááá

      Lordi už mají 2 filmy oba dva se jmenujou: Temné patro a Temné patro 2 Jsooooooou boží (kdo nema rad horory a lordy at se na to nedíva) ale pro me to neni ani horor :) *1* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit