Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LORDI

    Božínku jsou pecičkový miluju je a už se těším do plzně na jejich koncert!!!! *14* *15* *14*
  • Web

    Mrkněte se na mojí novou stránku o Lordi. Najdete tam nejobsáhlejší historii kapely a podrobné charakteristiky členů a všechno v češtině. A samozřejmě další zajímavosti ;)
    www.czechlordi.ic.cz
  • plzeň-koncert ?

    jupí, voni budou mít v plzni koncert? *14*
    tak to si musim jece zistit tyjo *14*
  • ElBarto
    Mě se od lordů líbi píseň hard rock hallelujah
  • NEJSI LOUTKA,ŽIJEŠ TY NENECH OSTATNÍ ŽÍT ZATEBE

    ja Lordi miluju jsou skveli stve mne ze jsem nebila minuli rok na Benacky oni tam bili *8* ale i tak je proste zboznuju *16* *5* *14*
  • Lordi 4-ever

    Už jste slyšeli o nich ty povídačky, jak Mr.Lordi vysvobodil Kitu ze spárů zlího hadího démona,nebo jak se setkal s Amenem?
    Je to fakt super, zajímalo by mě, kdo to u nich vymýšlí.
    Je to napsané v součastných členové na blogu.Tady je adresa www.lordinavzdy.blog.cz *15*
    ten blog mám jenom tři dny,tak toho tam ještě hodně chybí,ale budu se to snažit doplnit. *1*
    • Re: Lordi 4-ever

      Ano, četli, protože sem to celý překládala já pro použití na MÝCH stránkách, odkud si to sprostě okopíroval a ani si se nezeptal... díky moc, seš fakt fér *10*
  • i love lordi

    ja zboznujü lordy ae upe hafo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • koncert

    jj chtěl bycj jít na koncert lordů v ostravě *3*
  • Lordi-koncert

    Ahoj..cože ? lordi tu budou mít koncert ? kdy kde ? ..prosím napišté :D *15*
    • Re: Lordi-koncert

      Ahojky koukni sem *3*
      http://www.mastersofrock.cz/www/i ndex.php?viewitem=3071
  • lordi

    Lordi jsou good kapela. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit