Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg

    tohle byla neskutečně kabaretní skupina. Ale žrala jsem jí. Takže se veřejně přiznávám k fanouškovství :D Ať žijou vzpomínky
  • neej

    Milujůůůůů jé *14*
    • Sbírka

      Ahoj lidi, já jsem stará fanynka Lunetic. Mám strašně moooc plakátu a časopisů o nich, jak začínali. Dokonce jejich kšandy, fotky atd. Je toho tam hodně... Nemáte o to někdo zájem? Já se stěhuji a tato sbírka je obsáhlá...Pokud někdo chcete, tak písněte na mail....
      Vanilka *4*
  • mrkněte

    lidi,mám na www.jangczpjeng.blog.cz-hitparádu a ještě nikdo nehlasoval pro tu vaši slavnou mámu od Luneticů,tak to můžete napravit *4*
    • Re: mrkněte

      tak už si tam 1 člověk cestu našel *3*
      • Re: Re: mrkněte

        už i další a 1.kolo je u konce
  • ALES POKRACUJE

    VIRA v lunetik v lidi nekouri drogy nebere obcas pivo whisky Utraceni CD cepice obleceni NEJ FAMA 2deti BMW a dum NEJKURIOZNEJSI DOPIS Divka s nim chtela prijit o panenstvi ZIVOTNI CIL rodina deti VZKAZ FANOUSKUM DEKUJU VAM!
  • ALES POKRACUJE

    CO RAD leto holky jidlo muzika kamarady rodinu deti CO NESNASIM: zavist nasili rasismus DIVKA: musi to zajiskrit BARVA:cervena VZOR:BSB Robin Williams MUZIKA:cerna rap soul AUTO BY PORIDIL:VW GOLF NEJ OKAMZIK:koncerty NEJHORSI:blesk noviny TRAPAS:Kdyz upadla cena na Slavikovi
  • ALES

    PREZDIVKY: Alik Lehkous Alois PUVODNI BARVA VLASU: tmave hneda BARVA OCI:hneda VYSKA:174 CISLO KOSILE:xl CISLO BOT:8 VAHA:62 NEJVECI PRUSVIH Z DECTVI: vysklena okna rozbite hlavy rvacky se spoluzaky PRVNI PUSA:ve skolce VZTAH KE ZPEVU: bavi me
  • jj

    dej mi svatek meli pokracovat kvuli tomu ze bral martin drogy to je kravina martinova chyba
    • Re: jj

      Tak ale ve 3 to nezvládli a tak já se Martinovi nedivim, že tu slávu neunesl, vem si jak byli mladí...
      • Re: Re: jj

        ahoj souhlasím s tebou...každý se do nich naváží že fetovali atd..ale kdyby se nad tím trochu lidi zamysleli tak to není jen u nich ale i u jiných kapel co se takle rozpadli....myslim že i Queeni taky něco podobného měli nebo to byla jiná kapela to už je jedno...
  • vasek jelinek

    to byla sranda tenkrat v roce 2003 kdyz znasilnili vaška jelínka nejaky teplouší mu vojeli prdel a musel jim dat prachy a on to udelal *1* *1*
    • Re: vasek jelinek

      Já nevim jestli je to pravda ale jestli jo tak nevim co se smějete, protože Vašek je moc hodnej a milej chlap. Myslím si že Lunetic mají hodně fanoušků ještě dneska a mohli by se vrátit! *3* *14*
    • Re: vasek jelinek

      Až příště otevřeš tlamu, tak ji použij na něco užitečnýho a nemel takový blbost, byla bych zvědavá na tebe ty srando!
      • Re: Re: vasek jelinek

        sou proste nej moje icq je 565-149-862 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: vasek jelinek

      jsem to čet,bylo to na oficiálním antifanclubu
      • Re: Re: vasek jelinek

        a to jako věříš všemu co napíšou bulváry atd???a i kdyby je to jeho věc a on určitě nerad slyší!
        • Re: Re: Re: vasek jelinek

          já netvrdím,že bych mu to přál
          • Re: Re: Re: Re: vasek jelinek

            To já taky netvrdím,ale co,to nemá cenu řešit,stalo se stalo,je to jeho věc a on se s tím musel vyrovnat,na co to řešit,když už je to stará rána a ty se neotevírají!
    • Re: vasek jelinek

      oni ho nějací homoni znásilnili?
      • Re: Re: vasek jelinek

        KDYBY NEKECALY , TOHO NAPISOU
      • Re: Re: vasek jelinek

        Ano, k vidění byly i moc "pěkné" fotky, ale nezdálo se mi, že se "to" Vaškovi moc líbilo... *9*
    • Re: vasek jelinek

      to teda nebyla žádná sranda,nevím ale tobě by se ti to taky nelíbilo,kdyby by něco po tak dlouhé době někdo něco vytáhl na tebe.Tak přemýělej co tu píšeš.
  • STRANKY

    PODIVEJTE SE NA OFICIALNI FANKLUB STACI NAPSAT JEN LUNETIC A PRIMO POD TOUTO STRANKOU TO NAJDETE JA TAM OBCAS NAPISU JE TO STRANKA POUZE PRO SLUSNY LIDI A PRO FANOUSKY VULGARI VZKAZY ASI SPRAVCE STRANEK NEVIM PO PRECTENI MAZE: JINAK ALES NEKDY ODEPISUJE:
  • STRANKY

    PODIVEJTE SE NA OFICIALNI FANKLUB STACI NAPSAT JEN LUNETIC A PRIMO POD TOUTO STRANKOU TO NAJDETE JA TAM OBCAS NAPISU JE TO STRANKA POUZE PRO SLUSNY LIDI A PRO FANOUSKY VULGARI VZKAZY ASI SPRAVCE STRANEK NEVIM PO PRECTENI MAZE: JINAK ALES NEKDY ODEPISU MYSLIM ZE JE TO SUPER:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit