Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lunetic

    jo sou to best boys chce to nejaky novy album *5*
  • lunetic

    ahojky lunetici moc vas zbožnuji mam vase uplne vsechny albumi držime vam v Brne u nas palecky *3* doufam že nam brzinko ukazete svi novy album ....at vam to vyjde miluji vas vsechny hlavne vaska love i aju davidka medvitka ááááááááá martu vase faninky lenka a misa at vam to pali *15* *14* *16* pa pa vase holky
  • lunetic

    luneti je best jsou to best boys a sere mi ze jim nadavaji ale to je jedno vasek ales martin david
  • kontakt

    Tady je nejaky kontakt na LUNETIC z jejich oficialnich stranek ani nevim na koho to presne je 777234224 Kdyztak se na ty stranky podivejte
  • lunetic

    ahoj kluci jste fakt best a mam vas fakt mocinky moc rada jste super milujů vas kluci VASIKU,ALESI,DAVIDKU S MARTINKU. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A JE I 12 LET JSEM RADA ZE JSTE SE VRATILI
  • www

    ahojte kdo nevi tak kluci maji sve stranky a to www.lunetic.eu kde maji prehled vsech svych vystoupeni v nejbližsi dobe,fotky z konciku a hlavne tam, sem tam odpovidaji na nase dotazy a vzkazy...tak mrknete ...pááááááá
  • info

    http://www.facebook.com/photo.php?p id=1488740&id=53232409150#/pages/Lu netic/53232409150?ref=nf
  • podpisy

    plsky mohli by jste mi poslat nějak vaše podpisy moc to pro mě znamená.
    • Re: podpisy

      ja je mam chces klidne ti je poslu i s fotkama *5*
  • miluju

    mijuju vás vratte se je mi 14 let a jsem do vás blázen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: miluju

      to nevis ze se vracej jo a maj novou desku *14* *5*
  • keliš

    je to best skupina a byla v plzni proste nej miluju je vasku uzasne zpivas martine vybornej rap ale si linej tancovat na tech koncertech pred 8 lety davide vic mluv do tech rozhovoru ale ste nej to musi kazdej uznat a jestli ne tak je to debil STE BEST JOOOOOO LUNETIC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit