Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lunetic

    jste skvěli kluci nejlepši miluji vas a hlavně vašika ma sladky usměv *14* *14* *14*
  • lunetic

    nevite nahodou jestli lunetici přijedou do ostravy? *14* *14*
  • Loveeeeee

    =o*** Miluju lunetic !!! xDDDDD *5* je to úúúžasnýýýýýýý =o* Prej zas budou zpívat... =o* supeer :-* *14*
    • Re: Loveeeeee

      Jasně, přijeď v sobotu 7. února do Mladé Vožice na Lunetic na živo, bude to bomba. Míra
  • Super

    Mám vás moc ráda Jste bezvadná skupina a je mi líto že jste se tenkrát rozpadli doufám že vám to víde i teď moc vám fandím jo a mimochodem bydlím na Meziboří jako ty Vašku a prosím ozvěte se mi nikdo na email toto je on: Dominika.Urban@seznam.cz tak se nikdo ozvěte vaše velká fanynka *3*
    • Re: Super

      Přijeď na ně v sobotu 7. února do Mladé Vožice u Tábora. Míra
  • školačka

    ahoj kluci moc ráda vás poslouchám a všem skazuju aby se vám to povedlo zas se vyhoupnout na horu *3* *14* *14*
  • PRO VÁS

    MOC VÁS ZBOŽNUJU VÍM ŽE TOHO MÁTE HODNĚ NA PRÁCI *9*
    moje číslo je 722054803 byla bych moc ráda kdybych svámi mohla apokecat *14*
    ale svámi ne aby někdo dělal že ste to vy *10*
    ste super skupina a jsem ráda že ste zase spolu *15* no tak se ozvěte:)jo?budu ráda a aby jste nebyli zklamaný je mi 15 *9* tak napiste:)budu cekat
  • 4.místo

    ahoj tak naši best kluci jsou s Luneticem na 4.místě tak to už je paráda nemyslíte?by mohli předběhnout ještě US5 a Pussycat dolls
    • Re: 4.místo

      Pojeď do Mladé Vožicev sobotu 7. února, už je na živo třeba neuvidíš, je to šance
  • lunetic Ml.Vozice

    to je skvele petisku vezmi s sebou kamosky dame koralky maji tam hodne lacinej chlast bude to paradni jizda *5*
  • Lunetic

    Zitra je opakovani Hogo Fogo 8:55 Nachitavka lunetiku jestli chcete zavzpominat tak se kouknete . Ja se urcite podivam.
  • lunetic Ml.Vozice

    Určitě 7.2.2009 přijedu na koncert do Mladé Vožice! Bude to famozní zážitek! Byl jsem tam na pár akcích a vždycky to bylo bombastický!
    • Re: lunetic Ml.Vozice

      Do Atlanty ve Wožici chodím každý týden a je to tam celkem OK. Na kluky se už úpa nejvíc mega těšim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší