Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: kámoška martina

    Musíš být úplně blbá rozdávat cizí čísla,myslím,že už to dlouho tvoji kamarádi nebudou *13*
  • Re: kámoška martina

    Ahoj,tady přítelkyně Martina,musím ti teda napsat,že rozdávat čísla někoho jinýho je dost nefér,nehledě když o tom nevědí.Jestli je teda vůbec máš,že?A jak se jmenuješ,když jsi jeho tak velká kamarádka,já jeho kamarádky všechny znám
  • Re: kámoška martina

    Ahoj,to by jsi neměla dávat čísla,já znám kluky dost dlouho,abych věděla,že se jim to líbit nebude
  • Re: Re: kámoška martina

    dyžtak mi je taky napiš na meila děkujuu *3* *3* (ty čísla)
  • Re: kámoška martina

    Ahoj píšeš že seš kamarádka kluků a že na ně máš čísla..Dala bys mi na ně čísla?? *3* Byla bych ti moc vděčná *3* A předem děkuju za odpověď
  • desky

    mam od nich desky Cic Cak Platinová Edice a Časoprostor
  • Sbírka Lunetic

    Ahoj,

    mám velice rozsáhlou sbírku Lunetic, jsou tam plakáty, 2 stránky, interwiev a obrázky. Napište a já Vám pošlu foto.
  • lunetic

    Já je mmiiiiiillllllluuuuuuuujjjjjjuuuuu *14* *14* *14* *14*
  • -

    nevite jestli lunetici jeste hraji napiste na meil vercarichterova@seznam.cz
    *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kniha LUNETIC

    nazdarek...prodam novou knizku LUnETIc..vydana roku 1999...pro vic info piste na mejl lporif@email.cz *15*
  • Re: kámoška martina

    Čauky četla jsem že máš čísla na kluky nemohlas bys mi proím nějaké čísla poslat. Děkuji předem a jestli to nepůjde tak se nedá nic dělat ale stejně děkuji. Mám je všechny moooc a moooc ráda.
  • ááá

    áááá lunetici už nebudou tancovat *9*
  • Re: kámoška martina

    prosím napiš mi ty čísla taky na maila díky moc maruska4556@seznam.cz
  • Re: kámoška martina

    Jak jste to mysleli s těma číslama????já bych je brala!!!
  • Re: kámoška martina

    Ne, že by to od tebe nebylo hezký to je, ale taky mi to příjde docela blbý když je nějakej ten pátek znáš, tak víš jestli by z toho byli nadšení, já bych řekla, že moc ne, kor teda David...
  • Rozhovor

    http://www.studentpoint.cz/121-fest ivaly/495-elunetic-kalhotky-uz-toli k-nelitaji/
  • Re: kámoška martina

    emh mno čísla by se hodily, ale nedáVEJ________jEštĚ BY si mUSelI MěnIT Sim-kartu-_____kOlIK lIDí by jim psalo:D:D:D *3* *13* :D xd
  • Re: Re: vasek jelinek

    KDYBY NEKECALY , TOHO NAPISOU
  • Re: kámoška martina

    Ahoj,jak se máš.CHtěla jsem se optat píšeš že máš čísla na kluky, napíšem mi je.Předem díky za odpověd.Lucka.boom88@seznam.cz *4*
  • Re: Re: jj

    ahoj souhlasím s tebou...každý se do nich naváží že fetovali atd..ale kdyby se nad tím trochu lidi zamysleli tak to není jen u nich ale i u jiných kapel co se takle rozpadli....myslim že i Queeni taky něco podobného měli nebo to byla jiná kapela to už je jedno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit