Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: kámoška martina

    Ahojky, jak jsi to myslela s těma číslama?
  • kámoška martina

    ahoj vsichni taak jak fandite klukom jsou best ja vim..znam martina uz 2 roky a kluky jako vaska a alese s davidem taky nejakej patek znam....a kdyby neco komu se libi vasek tak se bude zennit kdy ste to nevedeli tak paaa...kdy neco čisla na kluky tad vam dam tak napiste paa a fandite
  • Re: vasek jelinek

    Já nevim jestli je to pravda ale jestli jo tak nevim co se smějete, protože Vašek je moc hodnej a milej chlap. Myslím si že Lunetic mají hodně fanoušků ještě dneska a mohli by se vrátit! *3* *14*
  • Re: Re: vasek jelinek

    sou proste nej moje icq je 565-149-862 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsou nejlepší!!!!!

    Já Lunetiky naprosto zbožňuju*14* , poslouchám je celých těch 10 let, jestli se nedostanu na jejich koncert tak mě asi klepne *9* Strašně miluju třeba Cik-cak, Ať je hudba tvůj lék, *14* Vážně nekoukej, S tebou....jsou fakt nejlepší o čemž svědčí i to, že ačkoliv je to 10 let mají pořád tisíce fanoušků, kdo může říct to samý...... *3*
  • Re: vasek jelinek

    Až příště otevřeš tlamu, tak ji použij na něco užitečnýho a nemel takový blbost, byla bych zvědavá na tebe ty srando!
  • Re: jj

    Tak ale ve 3 to nezvládli a tak já se Martinovi nedivim, že tu slávu neunesl, vem si jak byli mladí...
  • Re: Re: Re: Re: vasek jelinek

    To já taky netvrdím,ale co,to nemá cenu řešit,stalo se stalo,je to jeho věc a on se s tím musel vyrovnat,na co to řešit,když už je to stará rána a ty se neotevírají!
  • Kozárky

    Tak co lidi, kdopak jste si na ně vyjel do Kozárovic??
  • ..

    Ježiš, já je uupe zbožnuju..!!Je to nejlepší skupina.!!Super...! *14*
  • Re: Re: vasek jelinek

    Ano, k vidění byly i moc "pěkné" fotky, ale nezdálo se mi, že se "to" Vaškovi moc líbilo... *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

    Kindís je primitiv, závidí jim že jim stačilo vylezt na podium a i s nic moc zpěvem oslnit všechny baby, asi to je nějakej honibrk. Nelze ho než litovat *9*
  • omg

    tohle byla neskutečně kabaretní skupina. Ale žrala jsem jí. Takže se veřejně přiznávám k fanouškovství :D Ať žijou vzpomínky
  • Re: Re: Re: vasek jelinek

    já netvrdím,že bych mu to přál
  • Sbírka

    Ahoj lidi, já jsem stará fanynka Lunetic. Mám strašně moooc plakátu a časopisů o nich, jak začínali. Dokonce jejich kšandy, fotky atd. Je toho tam hodně... Nemáte o to někdo zájem? Já se stěhuji a tato sbírka je obsáhlá...Pokud někdo chcete, tak písněte na mail....
    Vanilka *4*
  • Re: Re: vasek jelinek

    a to jako věříš všemu co napíšou bulváry atd???a i kdyby je to jeho věc a on určitě nerad slyší!
  • Re: vasek jelinek

    jsem to čet,bylo to na oficiálním antifanclubu
  • neej

    Milujůůůůů jé *14*
  • Re: Re: mrkněte

    už i další a 1.kolo je u konce
  • Re: vasek jelinek

    oni ho nějací homoni znásilnili?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit