Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemožný

    Ten jejich novej klip je neskonale blbej. Opičí se po Nightwork.
    • Opičej?? A po jaký písničce přesně?? Sry neposliuchám nightwork..
  • mno

    ste sexy kluci kteří něco umí a okouzlí všechny *14* *5* *4*
  • VÍŤA

    VÍŤO JÁ TĚ MILUJU!!!!JSI NEKRÁSNĚJŠÍ KLUK NA SVĚTĚ!!A JE ŠNACE ŽE SE DO VÁS ZAMILUJE!A JAKO JENDINEJ NEMÁ HOLKU-MANŽELKU!! *14* *14*
    • Re: VÍŤA

      hele Vita je už zadanej se mnou on mě chce a já také tak to mám už s ním naslibováno ataké se mu moc líbim tak že mi ho neber
      • Re: Re: VÍŤA

        o můj bože...ještě se o něj poperte...
      • Re: Re: VÍŤA

        Ty jsi vtipná!! *1* *1* Začni žít realitou.
        • Re: Re: Re: VÍŤA

          Asi tak. *1*
  • Good

    Kluci nehrajou spatne ... Ty jejich kapky jsou fakt pekny ;-) jen tak dal
  • Kdo by to byl čekal...

    Pamatuju si na toho krásnýho kluka, kterej se mnou každej den ráno nastupoval do trolejbusu...a já si vždycky řikala "no sakra, bejt tak mladší, hned do něj jdu" ... kdo by byl čekal, že se z něj stane takováhle "hvězdička":-))... Žiju hned vedle Matýska už asi tak 10 let a pamatuju si ho ještě když byl fakt chlapeček a už tenkrát byl rozkošnej:D ... no prostě jestli je někdo fakt dobrej - tak je to on;)!!!
    • Re: Kdo by to byl čekal...

      Coze????Ty znas Matyska????
  • Matééééés

    Mates je nejhezci clen skupiny....a to jako fakt...!!!!!:)) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ??

    Můžete mi říct, proč je vlastně tak "žerete"?? Jen kvůli tomu, jak vypadají?? Jo, přiznám se, Víťa s Matesem jsou fakt hezcí(hlavně Mates:)), ale o to přeci nejde, ne?? Jde o tu muziku! Nebo vy by jste snad poslouchali něco, co se vám nelíbí jen proto, že to zpívá někdo hezký?! To je dost divné, ne?! *7* MANDRAGE JSOU NEJ, ale hlavně kvůli své muzice!!! *14*
    • Re: ??

      moja rec *3*
  • mandrage 4ever

    mandrage jsou uuupe nej skupina na světě mjmmmmr a hlavně Matýska!! a jsou upe sqwelí před chvílí jsem se vrátila z jejich koncertu na Vsetíně *muck* *14*
  • takový makový

    Čtu si to tady a už fakt nevím jesi jste holky v pohodě.Přiznejte se že věčině z vás de jen o ten vzhled!Ano jsou hezcí všichni, ale na vzhledu nezaleží!!Je to o tom co oni dovedou!!a pak se dá říct že jsou užasní!A jesi tu řešíte že Mates je zadanej nebo ne není to jedno?
  • coopi

    Jste super skupina ale nej je tam coopi podle mne je s nich nejhesci *14* neni skaredy ani mathes ale je na muj vkus moc sladky a tak isto hodnotim aj vita , a co se tyce bolana tak to vuuuuuuuuubec neni muj typ . Tak nejhesci je tam jen coopi
    • Re: coopi

      a kto sa ta pital na typ?nikto!mlč!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit