Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nn

    ty si taky ubohá a pište tu uz něco normálního *5*
    • Re: nn

      ne nejsem.Ty jsi taky jedna z nich vid? xD...Dilinka jak se sluší a patří. *1*
  • nevim nevim

    no tak skupina Mandrage se mi líbí ale co sem viděla tyhle videa se mi z nich dělá na blití..
    http://www.youtube.com/wa tch?v=Z3__l-3XDfc&NR=1
    http://www.youtube.com/watch?v=VjjtjHxndds&feature=related

    takhle si moc fanynek neudržíte..;)
    • Re: nevim nevim

      no a co...je to jen video....to jako nemůžou pořádně zakalit nebo co?Jsou ve věku kdy si můžou pořádně užívat..jsou to taky jen lidi....A jinak me nejvic dostalo jak Mates hodil po Vitovi tu housku :D to jsou úleťáci
    • Re: nevim nevim

      Mám pocit že bavit se může každý! A to posvým! :D
      Myslím si že jít si někam sednou s kámošema vzít pár krabek cigaret propašovat chlast a opít se a užívat si života dokud ho máš není zas tak zlý a když je k tomu ještě kvalitní hudba ;) A taky se to nemusí týkat jen kluků :D xP
      Nj tak já sem se u videi pobavila a dodám k tomu JEN SE BAVTE!! xD xP :))
    • Re: nevim nevim

      Nevím jak u vás, ale u mě si naopak klucí více přilepšili. Je vidět, že s nima není nuda a fakt si to užívaj a to je správný *1*
    • Re: nevim nevim

      Jéžiš je to jejich pravé já, jsou to pžece jen lidi jako každej,že hrajou v kapele a par lidi je z nich vedle hned neznamená že nemužou normalne žít...a jesli si faninky udržej nebo ne ty co je žerou pro to jak hrajou neztratej jen kvuli nejakýmu videu u kterýho se aj zasměješ *1*
      • Re: Re: nevim nevim

        ja nevim co v tech videech vidite chovaj se jako kluci nic vic a to je na klukach to nej nebo nn? pochbuju ze by sme poslouchali nejaky vypaskovany buziky to radsi poslouchejte v rade za sebou tri cunici dou...
        takz jen tak dal kluci *14* *5* *14* *14*
      • Re: Re: nevim nevim

        jojo presne souhlasim s lenkou..taky sem se celkem zasmala..dyt zaprvy sou to kluci a ti uz sou takovy a zadruhy jak uz rikala lenka sou to jen lidi a to ze hraji v kapele neznamena ze sou bezchybni...kazdy si chcem uzit a ti kluci si to evidentne uzivaj se vsim vsudy tak je nech zit at si delaj co chcet ty s nema prece nezijes tak by te to nemelo nejak srat... *4*
  • baf

    Ty jo Víťo...sem teda vůbec netušila...ted tady na tebe koukam na óčku...a jo...dobroš...inspiral si asi vyměnil za lepší věci no *3*
  • mandrage

    Mandrage jsou úpa super česká skupina a k tomu tam jsou pěkní kluci.Příjdte na Mandrage 10.8.2008 jsou na Vsetíně *3* *3* už se úpa těším *4* *14*
  • Mandrage

    MANDRAGE jsou nejlepši a maj skvěli pisničky i videoklipy!!!MANDRAGE FOREVER !!!
  • nej skupina

    MANDRAGE jsou nej skupina kterou znam,ale je skoda ze nedavaji kdy maji nazozeniny:-(to je mocinky skoda.Ale nejhezci je Matysek!!! *14* *14* *3*
    • Re: nej skupina

      vít starý se narodil: 23.01.1989

      matyáš vorda se narodil:25.07.1990 *1* *3* *14* *14* *4* *5* *5*
  • Mandrage

    Hojka lidišky tak tahle kapelka je fakt uzasna ty jova posledni dobou nic neposloucham nez je fakt good kapelka
  • hello

    coopi je michal ,ale příjmení vám neřeknu nechce aby ho někdo věděl, ale když půjdete na koncert tak vítek VÁM ho jistě rád poví.kolem ostatního je krásný ,že milujete všechny ze skupiny ale bolan má rodinu, mates holku a coopi taky takže nevim jestli je VÁM to něco platný.
    • Re: hello

      hele ja nahodou vím jak se jmenuje michal příjmením dit to snad ví každý ne *3*
  • nmnm

    nevite kde bych mohla stahnout pisnicku mladej,blbej? *9*
    • Re: nmnm

      Tahle pisnička se ješte nikde stáhnout nedá bude na tm jejich new CD... až pak na netu ke staženi škoda nu musi si pockat..! *4*
    • Re: nmnm

      až vyjde cdčko tak si ho kup!na tohle ti nikdo neni zvědavej! *8*
  • Nejnovější rozhovor

    Pokud hledáte nejnovější rozhovor, tak zavítejte na http://www.kamoska.cz/rozhovory/roz hovor-s-mandrage.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit